Michal

Moderator

Jogur

Fachowiec
spytam przewrotnie - kiedy dodadzą rozmiar czcionki w nawigacji dla nazw miejscowości/ulic? nie od razu 48pt ale jakieś 2-3 poziomy choć ... bez okularów niedowidzam w słabym oświetleniu, świecić jak latarką w nocnej jeździe nie zamierzam.

spytam przewrotnie - kiedy dadzą opcję choć jakiejś minimalizacji 1/3 ekranu pokazującej mi bzdety typu pojazd/pokazdy/pasy skoro patrzę na drogę a w nawigacji - na mapę?
 

Jogur

Fachowiec
smiali się z Appla, ze bzdety dodaje i się chwali wynalezieniem koła. po tym filmiku straciłem wiarę w programistów (wlasciwie ich szefów), której nigdy nie mialem. więc jestem na minusie ;)
 

MiKo

Posiadacz elektryka
straciłem wiarę w programistów (wlasciwie ich szefów), której nigdy nie mialem.
Ale na forum to się jednak zarejestrowałeś i pościka z komóreczki naklepałeś.

Pewnie krasnoludki to napisały i wróżki sprawiły, że platforma jest na tyle bezpieczna, że jej zaufałeś. Podobno elfy też się kręciły przy temacie zarządzania, ale kto by je wspominał
 

Jogur

Fachowiec
Ale na forum to się jednak zarejestrowałeś i pościka z komóreczki naklepałeś.

Pewnie krasnoludki to napisały i wróżki sprawiły, że platforma jest na tyle bezpieczna, że jej zaufałeś. Podobno elfy też się kręciły przy temacie zarządzania, ale kto by je wspominał
odezwała sie urażona duszyczka ...
pisałem o programistach i ich szefach w konkretnym kontekście, zauważ go, jeśli łaska.
pościka umieściłem z lapka, panie znaffco.
 

Jogur

Fachowiec
Urażony? Skądże, znam fakty. Tutaj się nabijam z tych co myślą że krasnoludki im appki pisza.

Też dam emota, a co! :)
chwali się :)
ja "koduję" w powershell/c#, ale jak widzę co wyczynia góra chcąc się przypodobać gawiedzi ... drama.
 
Top