2024.26

matros

Fachowiec
Po tesli to głupia nawigacja w renault mnie drażni, nawet nie dlatego, że jest woooooolna, ale dlatego, że pokazuje głupoty. Typu, mam trasę 60km a dokładność czasu przyjazdu jest -15 minut

Mam dokładnie odwrotnie. W mojej Megance uważam że nawigacja jest dużo bardziej intuicyjna niż ta w Tesli. Moja żona uważa podobnie. Trasę w miejskich korkach też lepiej ogarnia niż Tesla.
Interfejs może nie jest tak szybki jak w Tesli ale wyznaczanie trasy a potem prowadzenie za rączkę moim zdaniem w Megance jest lepsze.
Meganka to ICE z 2022 r.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Ma 3.2 i auto po gwarancji. Podobno chca 900.- netto za aktualizacje, ale zostalo mu 6 miesiecy leasingu.

Polska to jednak dziwny kraj jest....

1721158932822.png


P.S. Nie wiem co daje 3.7 ale 3.2 to była (jak pamiętam) stabilna i OK wersja.
 

pmlody

Pionier e-mobilności
Mam dokładnie odwrotnie. W mojej Megance uważam że nawigacja jest dużo bardziej intuicyjna niż ta w Tesli. Moja żona uważa podobnie. Trasę w miejskich korkach też lepiej ogarnia niż Tesla.
Interfejs może nie jest tak szybki jak w Tesli ale wyznaczanie trasy a potem prowadzenie za rączkę moim zdaniem w Megance jest lepsze.
Meganka to ICE z 2022 r.
To powiedz mi jeszcze, czy da się wyłączyć radio i zostawić tylko nawigację ;)
 

matros

Fachowiec
To powiedz mi jeszcze, czy da się wyłączyć radio i zostawić tylko nawigację ;)

Nie mam z tym problemu. A przynajmniej nie zauważyłem takowego. Radia w Megance nie słucham w zasadzie wcale, wolę słuchać wydechu. Za to "nawiguję" za każdym razem jak jadę, żeby korki omijać.
 

matros

Fachowiec
To w moim się nie da :D trzeba mute wlaczac

A jaki jest problem z mute? Dźwięki z nawigacji znikają?

Ja zwykłego radia nie słucham wcale. Korzystam głównie ze Spotify o ile w ogóle czegoś słucham. Może dlatego nie zauważyłem tego. Źródło dźwięku mam ustawione na telefon, i jak ten nie gra to mi nic nie gra poza nawigacją.
 

pmlody

Pionier e-mobilności
A jaki jest problem z mute? Dźwięki z nawigacji znikają?

Ja zwykłego radia nie słucham wcale. Korzystam głównie ze Spotify o ile w ogóle czegoś słucham. Może dlatego nie zauważyłem tego. Źródło dźwięku mam ustawione na telefon, i jak ten nie gra to mi nic nie gra poza nawigacją.
Dlaczego mam robić obejście, jeśli chce tylko z navi korzystać :D Chodzi o idee, a nie, ze się da to obejść ;)
 

grypiomi

Zadomawiam się
Mam dokładnie odwrotnie. W mojej Megance uważam że nawigacja jest dużo bardziej intuicyjna niż ta w Tesli. Moja żona uważa podobnie. Trasę w miejskich korkach też lepiej ogarnia niż Tesla.
Interfejs może nie jest tak szybki jak w Tesli ale wyznaczanie trasy a potem prowadzenie za rączkę moim zdaniem w Megance jest lepsze.
Meganka to ICE z 2022 r.
W Tesli jest Google. Chyba najgorsza nawigacja. Potrafi dosłownie wyprowadzić w pole lub szuter. Poza głównymi drogami trzeba bardzo uważać.
 
Top