2024.38

Bronek

Pionier e-mobilności
U mnie procedura jest taka :
W garażu rozkladam ikonką lusterka
Wrzucam wsteczny
Klikam na ikonkę obniżania lusterek i ustawiam, zapisuję i zaznaczam że mają sie opuszczać
Następnie wrzucam drive i ponownie jej ustawiam
Zapisuję
Działa czasem s5ie to popiepszy po aktualizacjach lub recznym ustawianiu ale generalnie działa w danym profilu
Dostrzezono problem z lustetkami i w
24.38 jak napisal autor wątku ma być tak
Po pierwsze, będziesz mógł dostosować pochylenie lusterka bocznego podczas cofania. Domyślnie lusterka boczne Tesli ustawiają się w dół podczas cofania, aby zapewnić lepszą perspektywę tego, co jest blisko krawędzi pojazdu, niż martwych punktów. Teraz będziesz mógł dostosować poziom pochylenia, kiedy to nastąpi. Aby wyregulować kąt pochylenia, przejdź do Elementy sterujące > Lustra > Dostosuj pozycję pochylenia.

Pomoże to ludziom, którzy są albo wyżsi, albo "krótsi" niż norma –, będziesz mógł teraz dostosować kąty, aby lepiej Ci odpowiadały. To prosta aktualizacja, ale bardzo ceniona!

Następnie w przypadku lusterek bocznych – będziesz mógł je złożyć w szybkim menu. To menu pojawia się po naciśnięciu i przytrzymaniu lewego kółka przewijania. Będziesz także mógł je rozwinąć z szybkiego menu.
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
Z reklamami.
No właśnie nie byłbym do końca on tym przekonany. Do mnie docierają sprzeczne informacje. I mam też takie info że mając Premium Connectivity i podepniemy Spotify to take Spotify stanie się Premium.
 

Attachments

  • da068f18d6093fa3dd24b2f6ac132f5a19a3e90fe4b4d463cac09b8d8bbf2b4b.png
    da068f18d6093fa3dd24b2f6ac132f5a19a3e90fe4b4d463cac09b8d8bbf2b4b.png
    54,5 KB · Liczba wyświetleń: 24

cwireq

Zadomawiam się
No właśnie nie byłbym do końca on tym przekonany. Do mnie docierają sprzeczne informacje. I mam też takie info że mając Premium Connectivity i podepniemy Spotify to take Spotify stanie się Premium.
Dla mnie Spotify było glownym powodem aby wykupić PC. Bez tego jak dla mnie bez sensu.
 

poochaty

Posiadacz elektryka

Paweł M.

Nowy na Forum
Zniknęły mi ładowarki z nawigacji. Wyświetlane są jedynie ładowarki Tesli i kilka wolnych bardzo odległych, reszta szybkich zniknęła. W zeszłym tygodniu jeszcze były wyświetlane.
Czy to wina jakiejś aktualizacji czy problem jest tylko u mnie?
 

chewbacca

Posiadacz elektryka
Zniknęły mi ładowarki z nawigacji. Wyświetlane są jedynie ładowarki Tesli i kilka wolnych bardzo odległych, reszta szybkich zniknęła. W zeszłym tygodniu jeszcze były wyświetlane.
Czy to wina jakiejś aktualizacji czy problem jest tylko u mnie?
U mnie to samo. Niestety ale chyba coś sknocili w oprogramowaniu :-( Ale dzisiaj w nocy mi wleciał update do 2024.32.7 więc może tam coś naprawią...(?)
 

TomRS

Posiadacz elektryka
A ja sobie pomyślałem, że przydałaby się taka opcja w sofcie - w garażu nie mogę otwierać klapy bagażnika na pełną wysokość bo zawadzi mi o sufit, ograniczyłem sobie otwieranie do odpowiedniej wysokości. Ale to działa wszędzie, więc często mam trochę utrudniony dostęp do bagażnika. A gdyby dorobić opcję stosowania tego ograniczenia wysokości tylko w lokalizacji "domowej" - byłoby dużo wygodniej :) Chyba, że jest taka opcja tylko jej nie widzę ? ;)
 

Paweł M.

Nowy na Forum
dzięki za info. Oby aktualizacja pomogła, bo bez tej funkcji jest sporo trudniej.
No i pomogła 😃 miałem 2024.32.3 i tak jak pisałem ładowarki zniknęły z mapy. W nocy pobrało się 2024.32.7, zainstalowałem i ładowarki, które były wczesniej wróciły na mapę. szybko to naprawili.
 
Top