2024.38

radioaktywny

Posiadacz elektryka
@radioaktywny Ale jak to teraz ustawić na biegu wstecznym? Jeśli jest taka możliwość to super tylko normalnie ustawiasz do jazdy do przodu.
Najpierw włączasz wsteczny bieg i wówczas przestawiasz lusterka żeby widzieć tylne koła, czy co tam chcesz i zapisujesz w profilu. Po przełączeniu na D lusterka wracają do wcześniej zapisanej pozycji jazdy do przodu. Po tym każdorazowe włączenie wstecznego biegu spowoduje automatyczne przestawienie się lusterek "w tryb wsteczny".
 

slaveq

Pionier e-mobilności
Najpierw włączasz wsteczny bieg i wówczas przestawiasz lusterka żeby widzieć tylne koła, czy co tam chcesz i zapisujesz w profilu. Po przełączeniu na D lusterka wracają do wcześniej zapisanej pozycji jazdy do przodu. Po tym każdorazowe włączenie wstecznego biegu spowoduje automatyczne przestawienie się lusterek "w tryb wsteczny".
Dałbym lajka dwa razy za to info :)
 

grypiomi

Zadomawiam się
Ale co ma być z tymi lusterkami bocznymi? Ja od chwili kupna ustawiłem sobie ich nachylenie na wstecznym, które zmienia się automatycznie w zależności od kierunku jazdy. O co chodzi w tej nowej zmianie?
Opisz jak to zrobić bo u mnie na wstecznym dostęp do ustawień jest zablokowany.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
U mnie procedura jest taka :
W garażu rozkladam ikonką lusterka
Wrzucam wsteczny
Klikam na ikonkę obniżania lusterek i ustawiam, zapisuję i zaznaczam że mają sie opuszczać
Następnie wrzucam drive i ponownie jej ustawiam
Zapisuję
Działa czasem s5ie to popiepszy po aktualizacjach lub recznym ustawianiu ale generalnie działa w danym profilu
 

chris89

Fachowiec
A też tak macie, że jak ustawicie fotel na odsuwanie przy łatwym wysiadaniu to potem za cholerę nie można wcelować w taką samą pozycję fotela i on się musi ciut ruszyć? Coś tam kiedyś zmieniałem i choćbym nie wiem jak próbował to zawsze prądem mi kopnie w ten fotel i 1mm przestawi. W sensie nie da się łatwo zsynchronizować fotela, chciałbym tylko by kierownica w górę szla.
 

inter

Pionier e-mobilności
A też tak macie, że jak ustawicie fotel na odsuwanie przy łatwym wysiadaniu to potem za cholerę nie można wcelować w taką samą pozycję fotela i on się musi ciut ruszyć? Coś tam kiedyś zmieniałem i choćbym nie wiem jak próbował to zawsze prądem mi kopnie w ten fotel i 1mm przestawi. W sensie nie da się łatwo zsynchronizować fotela, chciałbym tylko by kierownica w górę szla.
A próbowałeś kalibrowac fotel?
 

grypiomi

Zadomawiam się
A też tak macie, że jak ustawicie fotel na odsuwanie przy łatwym wysiadaniu to potem za cholerę nie można wcelować w taką samą pozycję fotela i on się musi ciut ruszyć? Coś tam kiedyś zmieniałem i choćbym nie wiem jak próbował to zawsze prądem mi kopnie w ten fotel i 1mm przestawi. W sensie nie da się łatwo zsynchronizować fotela, chciałbym tylko by kierownica w górę szla.
Nie mam problemów.
 

KapitanBomba

Nowy na Forum
A też tak macie, że jak ustawicie fotel na odsuwanie przy łatwym wysiadaniu to potem za cholerę nie można wcelować w taką samą pozycję fotela i on się musi ciut ruszyć? Coś tam kiedyś zmieniałem i choćbym nie wiem jak próbował to zawsze prądem mi kopnie w ten fotel i 1mm przestawi. W sensie nie da się łatwo zsynchronizować fotela, chciałbym tylko by kierownica w górę szla.
Usuń profil łatwego wsiadania a potem zrób nowy nie ruszając fotela.
 
Last edited:
Top