2024.38

Bronek

Pionier e-mobilności
Niech poprawią mapy itp .
AP/FSD Bóg broni na tym jeździć w tym miejscu . Nigdy czegoś takiego nie było . 60+ km/h więcej....
Na 30 Tesla pozwala na 90..Strefa uzdrowiskowa .
Tesla chce aby mi zabrali prawko .
Często jeżdżę na AP, jak się da nawet po mieście , ale tu to juz bym sie pozbył i kasy i papierów gdybym zaufał ....
Kierownica (yoke) jest na ekranie , to znaczy można spoko...
Akurat tu przy wyjeździe z tej strefy, mogłem zrobić zdjęcie , ale te 90 jest po całości . Znaków akurat niewiele i czasem stoją susząc..

PXL_20241014_123457958_copy_604x1075.jpgPXL_20241014_123457958_copy_604x1075_copy_171x148.jpg
 
Last edited:

jaggred

Zadomawiam się
Po aktualizacji mam taki problem, ze od 4 dni moja tesla nie ma zasiegu LTE, czasem wskoczy na sekunde i znika. Nie dziala ani net w aucie, ani appka w telefonie nie potrafi wybudzic samochodu.
Okolice poznania.
Moze to kwestia pogody ze nie ma zasiegu? Jak to u was wyglada?
 

cwireq

Zadomawiam się
Po aktualizacji mam taki problem, ze od 4 dni moja tesla nie ma zasiegu LTE, czasem wskoczy na sekunde i znika. Nie dziala ani net w aucie, ani appka w telefonie nie potrafi wybudzic samochodu.
Okolice poznania.
Moze to kwestia pogody ze nie ma zasiegu? Jak to u was wyglada?
Ale to chyba w innym wątku powinno być bo raczej nie masz aktualizacja 2024.38 :)
 

TomRS

Posiadacz elektryka
Po aktualizacji mam taki problem, ze od 4 dni moja tesla nie ma zasiegu LTE, czasem wskoczy na sekunde i znika. Nie dziala ani net w aucie, ani appka w telefonie nie potrafi wybudzic samochodu.
Okolice poznania.
Moze to kwestia pogody ze nie ma zasiegu? Jak to u was wyglada?
U mnie w Poznaniu wszystko działa na wersji 2024.32.7 bo chyba o tej wersji piszesz. Może reset z rolek ?
 

Hubi

Zadomawiam się
Do mojego Highlanda leci właśnie 2024.38.2.
Jesteś w stanie potwierdzić/zaprzeczyć/dodać coś od siebie na ten temat?


 

inter

Pionier e-mobilności
Jesteś w stanie potwierdzić/zaprzeczyć/dodać coś od siebie na ten temat?


To pewnie będzie przy wykupionym autopilocie. Taka namiastka pełnej wersji.
 

chewbacca

Posiadacz elektryka
Jesteś w stanie potwierdzić/zaprzeczyć/dodać coś od siebie na ten temat?


A ja nie kumam… ktoś może mi wytłumaczyć jak krowie na rowie co to niby wnosi?
 
Top