A dodałem sobie w stopce taki obrazek z informacją o moim zużyciu energii

Michal

Moderator
@inter, może to ja też, a co :)
Na razie nie generuje się automatycznie ale może dorobię taką funkcjonalność do ev.warszawa.pl :)
Podaję tu dane z informacji o tygodniowym ładowaniu (doładowane kWh / przejechane km), z obecnie 120 tygodni, a nie z wyświetlacza auta:
ev2.png

Można go sobie pobrać, edytować w paint wpisując zużycie pogrubioną białą czcionką Arial 6px.
 
Last edited:

p0li

Pionier e-mobilności
pomysl ok
przypomina mi sie czas poczatkow forumow (?) gdzie w stopce wlasnie wrzucalo sie takie paski i chwalilo roznymi rzeczami - a to samochodem na jednym forum a to CPD GPU itd na innym forum czy telefonem na trzecim - byl nawet jakis automat do robienia tych paskow
 

ypl

Pionier e-mobilności
pomysl ok
przypomina mi sie czas poczatkow forumow (?) gdzie w stopce wlasnie wrzucalo sie takie paski i chwalilo roznymi rzeczami - a to samochodem na jednym forum a to CPD GPU itd na innym forum czy telefonem na trzecim - byl nawet jakis automat do robienia tych paskow
Ale te stopki nie są tylko od chwalenia, na forum o kompach jak ktoś ma sprzęt wymieniony to jak coś pisze czy na jakiś problem czy opinię daje to od razu wiadomo jaki ma sprzęt i jaki jest kontekst jego wypowiedzi. Ja Cię kojarzę i mogę pamiętać, że masz citroena ale ciągle pojawiają się nowi forumowicze i oni już tego nie będą wiedzieć. Wtedy często mogło by padać pytanie, a czym jeździsz, bo opiniujesz to czy tamto.
 

Slavekk_

Posiadacz elektryka
pomysl ok
przypomina mi sie czas poczatkow forumow (?) gdzie w stopce wlasnie wrzucalo sie takie paski i chwalilo roznymi rzeczami - a to samochodem na jednym forum a to CPD GPU itd na innym forum czy telefonem na trzecim - byl nawet jakis automat do robienia tych paskow
Teraz od pasków jest paskowy w TV
 

vwir

Pionier e-mobilności
@inter, może to ja też, a co :)
Na razie nie generuje się automatycznie ale może dorobię taką funkcjonalność do ev.warszawa.pl :)
Podaję tu dane z informacji o tygodniowym ładowaniu (doładowane kWh / przejechane km), z obecnie 120 tygodni, a nie z wyświetlacza auta:
View attachment 13788
Można go sobie pobrać, edytować w paint wpisując zużycie pogrubioną białą czcionką Arial 6px.
<Czepianie się mode on>Ale kolorystykę to przyjęliście interesującą. Spaliniak na zielonym tle, a elektryk na niebieskim. Dobrze, że nie na czarnym ;)<Czepianie się mode off>
 

Michal

Moderator
Chciałem ot jakoś odróżnić od tego zielonego z motostats, przecież nie będę się kopał z koniem, żeby to oni zmienili, jak mają tysiące użytkowników :p
 

vwir

Pionier e-mobilności
Wiem. Dlatego napisałem, że się czepiam ;) Ogólnie jakoś tak się przyjęło, że Pb 95 jest na zielonym tle.
 

p0li

Pionier e-mobilności
Ogólnie jakoś tak się przyjęło, że Pb 95 jest na zielonym tle.
..a niebieski jest wodor
wiec moze cos na zolto? (jak kolor blyskawicy na elementach HV ?
 
Top