Aplikacja - czy to jest taki badziew czy ja czegoś nie kumam?

KrzysztofFly

Moderator
Mimo wszystko mogliby tak niewielką ilość danych jak przebieg wysyłać przez swoje api. To jest raptem kilkanaście znaków :)
Dlatego ja używam HA, tam jest aktualny przebieg i jeszcze parę innych rzeczy, do tego to wszystko aktualizuje się niemal w czasie rzeczywistym ;)
 

slaveq

Pionier e-mobilności
Dlatego ja używam HA, tam jest aktualny przebieg i jeszcze parę innych rzeczy, do tego to wszystko aktualizuje się niemal w czasie rzeczywistym ;)
Chciałem kiedyś przenieść cały sprzęt na HA ale nie radzi sobie z osobnymi vlanami, wszystko musi być w tej samej sieci co mając dużo urządzeń iot, które chcesz mieć odseparowane się niestety nie sprawdza.
 

KrzysztofFly

Moderator
Chciałem kiedyś przenieść cały sprzęt na HA ale nie radzi sobie z osobnymi vlanami, wszystko musi być w tej samej sieci co mając dużo urządzeń iot, które chcesz mieć odseparowane się niestety nie sprawdza.
Ja w temacie HA jestem noga, mam uruchomiony swój serwer dla HA i praktycznie jedyne co na nim mam, to PSA Car Controller. Coś tam próbowałem robić sam, jednak to przewyższyło moje umiejętności, na szczęście z pomocą przyszedł @vwir, który mi to uruchomił i skonfigurował aby działało tak jak powinno.
 

Szaruś

Peugeot e208, 10.2022
Bo to pewnie jak to w skansenie dostępne dla wybranych nowych modeli. Jak oni by mogli dodać coś do istniejącej floty? Przecież te auta już sprzedane więc bujaj się kliencie :)

U kogoś pojawiła się ta opcja?
 
Top