Lioness

Nowy na Forum
Hej wybieramy się wkrótce do Berlina wiadomo pasowałoby naładować auto aby moc wrócić. Do tej pory odbiłam sie od : shell Recharge nie dla polskich kart kredytowych, apka tesli nie dla polskich kierowców ( w sensie ładowanie innymi autami niż tesla na superchargerach )

Może ktoś ma jakieś wskazówki i doświadczenie gdzie i na jakich ładowarkach można sie w Berlinie jakie ludzie podładować ;) inaczej trzeba będzie diesla w szafy wyciągnąć a wolałabym nie ;)
 

STMS

Posiadacz elektryka
jeszcze tak rozważam IONITY . Ktoś może z Was korzystał w Pl lub w Europie ?
poza tym teraz masz IONITY w roamingu GW więc chyba nic lepszego nie ma ogólnie dostępnego
no chyba, że masz kartę jakiegoś producenta samochodowego to pewno wyjdzie taniej lub w podobnej cenie

oczywiście jest jeszcze ENEL X ale ... ja czekam na oddanie 101 euro ponad 2 tyg więc nie polecam
 
Last edited:

vwir

Pionier e-mobilności
EnelX się już kończy, ale jeśli jedziesz przed połową czerwca to ani sekundy bym się nie zastanawiał tylko brał. Byłem w Niemczech właśnie z EnelX i wszystkie ładowania na wszelkich Ionity, EnBW, czy nawet lokalne słupki AC odpalałem przez EnelX.
 

STMS

Posiadacz elektryka
EnelX się już kończy, ale jeśli jedziesz przed połową czerwca to ani sekundy bym się nie zastanawiał tylko brał. Byłem w Niemczech właśnie z EnelX i wszystkie ładowania na wszelkich Ionity, EnBW, czy nawet lokalne słupki AC odpalałem przez EnelX.
a jak karta RFID ENEL X nie przyjdzie to może być więcej zabawy niż oszczędności na ładowaniu

obawiam się, że skoro zamykają pakiety to nie będą skłonni do wysyłki karty ...
 

STMS

Posiadacz elektryka
EnelX się już kończy, ale jeśli jedziesz przed połową czerwca to ani sekundy bym się nie zastanawiał tylko brał. Byłem w Niemczech właśnie z EnelX i wszystkie ładowania na wszelkich Ionity, EnBW, czy nawet lokalne słupki AC odpalałem przez EnelX.
no i najważniejsze pytanie - na jedno ładowanie w Berlinie ma sens wykupować pakiet 320/160 kWh ?
i bawić się w udawanie Włocha ... ?
 
Top