Lioness

Nowy na Forum
Każde zamowienie do wtorku wysylaja w kolejny piątek czyli aktualnie po 9. Jadę w środę . Na IONITY za bezcen z apki można w razie czego tankować ? Karty rfid do tego czasu nie vedzie . Czy EnelX działa z samej apki bez karty bo wydaje się to świetna opcja . Na co dzień tankujemy z fotowoltaiki w domu iq firmie i zadko ładowarki zewnetrzne wiec w razie czego możemy zapłacić wyższy koszt bez abonamentu. Jedziemy z łódzkiego do Berlina mamy z 550 km po drodze tankujemy za poznaniem i doładowanie na granicy . Taki plan . W razie czego do granicy wrócimy bez kłopoty tyle ze tak są ładowarki YONITY i w sumie pierwszy raz vede z nich korzystać . Dlatego dopytuje ;) wybaczcie świeżakowi ;)

btw legoland na jeden dzień tylko z Jajkiem do omijania kolejek( do kupienia w kasie ) da się zrobić ale dwa dni są w sam raz ;)
 

KrzyCh

Posiadacz elektryka
Zamówiłem kartę RFId w GW 8 maja, a EnelX 17 maja. Dziś 1 czerwca żadna jeszcze nie dotarła. Jedno i drudzy mówią, żeby jeszcze poczekać.
Nie liczyłbym ze dojdzie.
 

Jaceq

Posiadacz elektryka
Zamówiłem kartę RFId w GW 8 maja, a EnelX 17 maja. Dziś 1 czerwca żadna jeszcze nie dotarła. Jedno i drudzy mówią, żeby jeszcze poczekać.
Nie liczyłbym ze dojdzie.
Też czekałem około 2 tygodni na kartę z Greenway-a. Za to wygląda bajerancko 😀
 

ELuk

Pionier e-mobilności
Jedziemy z łódzkiego do Berlina mamy z 550 km po drodze tankujemy za poznaniem i doładowanie na granicy . Taki plan . W razie czego do granicy wrócimy bez kłopoty tyle ze tak są ładowarki YONITY i w sumie pierwszy raz vede z nich korzystać . Dlatego dopytuje ;) wybaczcie świeżakowi ;)
Przed granicą masz też Orlen, jak Ci „ideologicznie” nie przeszkadza 😉
 

vwir

Pionier e-mobilności
Czy EnelX działa z samej apki bez karty bo wydaje się to świetna opcja
Działa. Przy czym apka ssie, bo trzeba dokładnie patrzeć na to który kabelek uruchamiasz. Nie jest to intuicyjne, ale za drugim razem już ogarniesz. Generalnie patrz na oznaczenie na wtyczce i na oznaczenie w apce. Wtedy zrozumiesz, co autor miał na myśli. Najpierw klikasz w apce że chcesz ładować, a wtedy masz 90 sekund na wpięcie wtyczki.
 

Lioness

Nowy na Forum
Naten Orlen za bardzo bym nie liczył, albo zajęty albo nie działa. W razie czego kawałek od zjazdu jest Yonity.
A yonity z apki powinno pójść , zgadza się ? Na Orlen tylko siku ;) kartę greenwaya wysłali mi dziś, będzie jutro- podejrzewam pare godzin po wyjeździe wiec zostają apki. Dzięki za pomoc dam znać po jak będzie bo wycieczka szykuje się epicka Lodz-Berlin-Zgorzelec-Lodz ;)
 

daniel

Señor Meme Officer
Masz Poznań Ionity po drodze lub Niepruszewo GW. Da radę dojechać do Berlina jak się dobrze naładujesz.
Jest jeszcze GW Luboń 140 kW w galerii Factory. Zjazd z autostrady nie jest zły. Sanocka 100kW jest po przeciwnej stronie drogi niż Ionity i ze stacją Shell w zasięgu bardzo krótkiego spaceru. Sanockiej nie polecam, od dłuższego czasu są tam problemy i właśnie sprawdziłem, że CCS nie działa. Do wszystkich tych stacji trzeba kawałek zjechać z autostrady i wychodzi na to samo.
Ale BP Niepruszewo to chyba najlepsze miejsce, żeby się doładować na wyjazd do Berlina. Szkoda, że karta nie doszła, bo w Niemczech by się przydała.
 
Top