daniel

Señor Meme Officer
Nie mogę znaleźć na forum za bardzo informacji na temat tej sieci.
Jakie mają cenniki?
Wygląda na to, że tylko sprzedają ładowarki i zarządzają płatnościami, ale nie mogę znaleźć ani cennika, ani mapy ładowarek na ich stronie.
Akurat mam jedną ładowarkę po drodze i zastanawiałem się czy warto instalować apkę i rejestrować w systemie jeśli będę korzystał raz na ruski rok.
Ktokolwiek używał, ktokolwiek wie?
 

danielm

Pionier e-mobilności
Nie mogę znaleźć na forum za bardzo informacji na temat tej sieci.
Jakie mają cenniki?
Wygląda na to, że tylko sprzedają ładowarki i zarządzają płatnościami, ale nie mogę znaleźć ani cennika, ani mapy ładowarek na ich stronie.
Akurat mam jedną ładowarkę po drodze i zastanawiałem się czy warto instalować apkę i rejestrować w systemie jeśli będę korzystał raz na ruski rok.
Ktokolwiek używał, ktokolwiek wie?
w apce widać ale ceny są chyba uzależnione od tego ile chce zarobić właściciel miejsca. w bydgoszczy enea stawia słupki AC dla budimexu a zarządzać tym będzie właśnie elocity i prawdopodobnie w większej ilości miast będzie podobnie. na tę chwilę w bydgoszczy widzę 2 lokalizacje i ceny różnią się znacznie mimo że obie to 2x22kw
 

lookash_c

Pionier e-mobilności
Wygląda na to, że tylko sprzedają ładowarki i zarządzają płatnościami, ale nie mogę znaleźć ani cennika, ani mapy ładowarek na ich stronie.
Akurat mam jedną ładowarkę po drodze i zastanawiałem się czy warto instalować apkę i rejestrować w systemie jeśli będę korzystał raz na ruski rok.
Ktokolwiek używał, ktokolwiek wie?
Napisz o którą ładowarkę chodzi, to się sprawdzi.
Generalnie szczególnie tani to nie są.
 

daniel

Señor Meme Officer
to do mnie? bo ja mam apke to moge sobie sprawdzić :)
Do mnie. 😛
Chodzi mi o Barcin. Wygląda to jak stacja Orlen, ale ładowarka jest Elocity. Jeszcze tam nie byłem, sprawdzałem tylko na StreetView.
Jest numer telefonu to mogę zadzwonić i zapytać.

Nowy Orlen w Żninie ma w aplikacji status nieznany, więc nie chciałbym polegać jedynie na nim.
 

lookash_c

Pionier e-mobilności
to do mnie? bo ja mam apke to moge sobie sprawdzić :)
Przecież cytowałem "daniela" autora wątku. Ech, ta zbieżność imion/nicków ;-P
Niech napisze która ładowarka, to mu ktoś sprawdzi (pewnie oprócz nas dwóch jeszcze sporo osób ma ich aplikację).
 

lookash_c

Pionier e-mobilności
Do mnie. 😛
Chodzi mi o Barcin. Wygląda to jak stacja Orlen, ale ładowarka jest Elocity. Jeszcze tam nie byłem, sprawdzałem tylko na StreetView.
Elocity pokazuje jedną lokalizację w Barcinie - "Mag-Benz" Barcin Wieś 1.
2,95 pln/kWh, wg aplikacji 150 kW.
 

danielm

Pionier e-mobilności
Do mnie. 😛
Chodzi mi o Barcin. Wygląda to jak stacja Orlen, ale ładowarka jest Elocity. Jeszcze tam nie byłem, sprawdzałem tylko na StreetView.
Jest numer telefonu to mogę zadzwonić i zapytać.

Nowy Orlen w Żninie ma w aplikacji status nieznany, więc nie chciałbym polegać jedynie na nim.
ja jutro jade pośmierdzieć na mop pod zninem. od 3 dni non stop nieaktywa w apce orlenu ale przynajmniej namierze gdzie ona stoi bo byłem jakoś w listopadzie czy grudniu i nie znalazłem
 

Phitherek_

Posiadacz elektryka
Nie mogę znaleźć na forum za bardzo informacji na temat tej sieci.
Jakie mają cenniki?
Wygląda na to, że tylko sprzedają ładowarki i zarządzają płatnościami, ale nie mogę znaleźć ani cennika, ani mapy ładowarek na ich stronie.
Akurat mam jedną ładowarkę po drodze i zastanawiałem się czy warto instalować apkę i rejestrować w systemie jeśli będę korzystał raz na ruski rok.
Ktokolwiek używał, ktokolwiek wie?
Ja mam niedaleko siebie słupki zarządzane przez Elocity. Tam akurat jest po 1,49 zł za kWh (+ 5 zł/h płatny parking), ale nie mam dobrej, wygodnej i tańszej alternatywy w tym momencie. Natomiast patrząc w aplikacji to rozstrzał cen jest duży, zależy już od konkretnego właściciela danej stacji ładowania.
 

daniel

Señor Meme Officer
ja jutro jade pośmierdzieć na mop pod zninem. od 3 dni non stop nieaktywa w apce orlenu ale przynajmniej namierze gdzie ona stoi bo byłem jakoś w listopadzie czy grudniu i nie znalazłem
Z aplikacji jej nie uruchomisz, na to wygląda. Może w kasie Ci pomogą? Albo powiedzą, że nie działa.
 
Top