Consigliero ID.3 1st

consigliero

Posiadacz elektryka
Ostatnio podczas opadów deszczu wydawało mi się że w aucie pachnie wiosennym deszczem, ale po ostatnich opadach śniegu z deszczem i związanym z tym szybkim spadkiem temperatury, w aucie zapachniało skarpetami. Mimo że kiedyś będąc w serwisie pytałem o wymianę filtra powietrza, na co otrzymałem odpowiedź źe dopiero podczas pierwszego serwisu, czyli za niecały rok. Zaglądnąłem do filtra i stwierdziłem że chyba jednak czas na wymianę. Poszukiwanie w internecie pokazało że dostępność tylko w serwisie, tam niejako przy okazji wyszło że mam jakieś dodatkowę aktualizacje których auto nie jest jeszcze w stanie ogarnąć w ramach OTA i umówiłem się na wizytę. Koszt filtra 191 PLN
 

Attachments

  • 20972631-BF93-464D-9302-B58966E348C5.jpeg
    20972631-BF93-464D-9302-B58966E348C5.jpeg
    384,2 KB · Liczba wyświetleń: 22

consigliero

Posiadacz elektryka
No proszę, tyle się naszukałem i naczytałem jak to zapchany filtr w ID.3 wpływa na zwiększone zużycie twojego samochodu, ale takiej informacji nie znalazłem. W serwisie, może nie chcieli się podzielić, też nie znaleźli zamienników. Zamówiłem w celu porównania
 

Łukasz Bigo

Pionier e-mobilności
Członek redakcji

consigliero

Posiadacz elektryka
A ja się nabijałem z informacji że zmiana filtra powietrza w ID.3 zmniejszy zużycie energii, a to prawda jest 😎
 

Attachments

  • EDA9167C-DDBB-464C-98B4-012BF9B737B5.jpeg
    EDA9167C-DDBB-464C-98B4-012BF9B737B5.jpeg
    261,5 KB · Liczba wyświetleń: 19

vwir

Pionier e-mobilności
Dobry jest ten Autodoc? Regularnie zgłaszają się do nas, że chcą się reklamować, ale dotychczas uznawałem ich za firmę-krzak... W Polsce działają normalnie, obsługują nasz kraj, nie ma problemów?
Nie znam. Wlazłem w katalog manna, wziąłem numer filtra do id.3, wrzuciłem w google i taki link mi wyświetliło.
 

Łukasz Bigo

Pionier e-mobilności
Członek redakcji
Nie znam. Wlazłem w katalog manna, wziąłem numer filtra do id.3, wrzuciłem w google i taki link mi wyświetliło.

Dzięki. Wyglądają na mocno związani z Rosją, więc sobie daruję. Odezwę się do Intercars :)
 
Top