Consigliero ID.3 1st

6a8

Posiadacz elektryka
Diabelskie sztuczki. Jeżeli masz dostęp do termowizji, to ja bym zrobił zdjęcie przed wymianą, i po.
Ewentualnie zdjęcie jakiegoś innego egzemplarza nie dotkniętego tymi sztuczkami.
( jak moduł przyczynia się do rozładowania, to doi prąd ( może być uszkodzony chociażby kondensatorek ), jak doi, to się grzeje, jak się grzeje to powinna być różnica w termowizji )
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Na razie dobra wola, a co do zazdrości, to auto jeździ. Zawsze mogę kupić nowe, tylko co ? No i jaka jest gwarancja że nie będzie gorzej. No i gdzie znajdę taki serwis w którym zawsze dostanę auto zastępcze i to elektryka. Zobaczymy jak będzie z tym reno 5 a nawet 4.
 

cooler

Pionier e-mobilności
Na razie dobra wola, a co do zazdrości, to auto jeździ. Zawsze mogę kupić nowe, tylko co ? No i jaka jest gwarancja że nie będzie gorzej. No i gdzie znajdę taki serwis w którym zawsze dostanę auto zastępcze i to elektryka. Zobaczymy jak będzie z tym reno 5 a nawet 4.
Całkowicie rozumiem, mam to samo z moim psujem. Nic nowego nie ma takiej przewagi żeby warto było sprzedać za grosze moja Teslę i brać cos nowego. A moja także cały czas jeździ i to z mego punktu widzenia lepiej niż te nowe.
Pewnie więcej early-adopters ma taki zastój, stąd spada sprzedaż.
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Dzisiaj odebraliśmy auto po przeglądzie i naprawie anteny. Antena nas nic nie kosztowała, serwis zrobił przegląd, policzył za wynajem auta i jutro zobaczymy jak się sprawdzi w drodze do Gdańska. Wykupiłem we charge na miesiąc.
 

Attachments

  • IMG_5630.jpeg
    IMG_5630.jpeg
    807,7 KB · Liczba wyświetleń: 31

nabrU

Pionier e-mobilności
Przegląd prawie darmo, Marku (według moich kryteriów cenowych ;)), ale samochód zastępczy u nas dają (hmm dawali, bo VW już nie mam) za free.
 
Last edited:
Top