krzyss

Pionier e-mobilności
No więc Czesi wpisali moją teslę na listę i mogę się poruszać po ich autostradach bez winiet.

Wypełniłem wniosek, podpisałem naszym Polskim certyfikatem kwalifikowanym z Certum, do wniosku dołączyłem skan dowodu rejestracyjnego, homologację tesli, oraz upowaznienie ktore posiadam od leasingu do uzywania pojazdu. Wysłałem mailem na [email protected]

Po 48h otrzymałem informację iż pojazd został wpisany.

Chorwacjo nadchodzę ;)
 

Attachments

  • czesizgoda.png
    czesizgoda.png
    59,8 KB · Liczba wyświetleń: 216

Benek

Zadomawiam się
No więc Czesi wpisali moją teslę na listę i mogę się poruszać po ich autostradach bez winiet.

Wypełniłem wniosek, podpisałem naszym Polskim certyfikatem kwalifikowanym z Certum, do wniosku dołączyłem skan dowodu rejestracyjnego, homologację tesli, oraz upowaznienie ktore posiadam od leasingu do uzywania pojazdu. Wysłałem mailem na [email protected]

Po 48h otrzymałem informację iż pojazd został wpisany.

Chorwacjo nadchodzę ;)
Witaj, wysłałem to samo co Ty i mi odpisali, że nie mogą mnie zwolnić bo nie dosłałem wszystkich dokumentów, a konkretnie: "Oznámení o osvobození neobsahuje všechny povinné přílohy (není přiložen velký technický průkaz)" (google translator: "Zawiadomienie o zwolnieniu nie zawiera wszystkich obowiązkowych załączników (duża karta techniczna nie jest dołączona)). Co to jest ta duża karta techniczna?
 

Benek

Zadomawiam się
Albo homologacja, albo skan karty pojazdu. Ja nie mialem karty wyslalem homologacje. Ale to debile przeciez nie ma tesli spalinowych :)
W Czechach pewnie są... spalinowe Tesle ;-)
Wysyłam jeszcze raz - może nie zauważyli homologacji - nazwę plik teraz "velký technický průkaz", żeby baba nie miała wątpliwości że to jest to co trzeba :)
 

Benek

Zadomawiam się
Aaa ! Ja maila poslalem po czesku przez translator przetlumaczonego. Moze to im sie spodobalo i mnie dodali :cool:
Pomogła zmiana nazwy pliku z "homologacja.pdf" na "velký technický průkaz.pdf" :)
TM3 już zarejestrowana w czeskiej bazie, tj. autostrady za free. Tylko niech granice otworzą...
Bardzo szybko działają i to nawet w nocy. Dzisiaj dostałem odpowiedź po godzinie o 23.30.
 
Top