Czy dojadę elektrykiem nad morze/w góry/do Chorwacji?

saprafik

Zadomawiam się
Ale czy to nie oznacza, że Ty nie miałeś prawa się zarejestrować, a nie że oni mają obowiązek to sprawdzać?
Najwazniejsze ze moge sie ladowac i placic za to. Zawsze mogą zablokować konto czyli będę w punkcie wyjścia. Ja mysle ze dostawca tych usług nie jest powiązany z Kia i po prostu chce zarabiać. A jak klient płaci to w czym problem.
Sytuacja Win-Win.
Poszkodowani sa klienci Kii, VW, Porsche czy Hyundaia ktorzy mysla ze kupno samochodu pozwala na tansze ladowanie na Inonity i to spowoduje mniejsze oblozenie innych marek na tych stacjach.
 

saprafik

Zadomawiam się
Mi Vin tesli nie wszedl. Ale wprowadzilem
Vin hyundaja benzynowego kumpla i poszlo. Czekam na karte. Ten abonament w sumie niezly. Jesli ktos jezdzi po europie nie tesla to sie mocno oplaca.
Widac poprawili. ale i tak dziury zostaly. Cos mi sie wydaje ze jak wpisze sie VIN dla KIA: KNACC81GFL1234567 (1234567 - cyfry losowe) to tez przejdzie
 

saprafik

Zadomawiam się
Przyszla mi pierwsza faktura z KIACHARGE i wystawiona przez niemiecka firme, wiec z odwrotnym obciazeniem VAT, wy tez tak macie ? dodatkowa robota dla ksiegowej...
Tez tak mam. Faktura od, domyslam sie, operatora ładowarek. Z tego wyciągam wniosek operatorowi nie zależy na weryfikacji czy dany samochód może korzystać z KiaCharge. Operator swoje zarobi
EDIT: Wczoraj probowalem zalozyc konto na dla "Porsche Charging Service" ale ci lepiej weryfikują czy jesteś właścicielem Porsche. Dzisiaj zobacze jak to działa z WeCharge (VW).
 
Last edited:

saprafik

Zadomawiam się
Tez tak mam. Faktura od, domyslam sie, operatora ładowarek. Z tego wyciągam wniosek operatorowi nie zależy na weryfikacji czy dany samochód może korzystać z KiaCharge. Operator swoje zarobi
EDIT: Wczoraj probowalem zalozyc konto na dla "Porsche Charging Service" ale ci lepiej weryfikują czy jesteś właścicielem Porsche. Dzisiaj zobacze jak to działa z WeCharge (VW).
To sa jakies zarty. VW nie umie w internety. Udalo mi sie założyć konto na We Charge i tu OK. przy podawaniu VIN podałem losowy dla ID3 WVWZZZE1ZMP00XXXX (XXXX losowy numer). I wtedy wyskoczyło to

Oczywiście kliknąłem Anuluj ale ktos moze byc bardziej złośliwy.
1620324069868.png
 

Sierek

Fachowiec
Przyszla mi pierwsza faktura z KIACHARGE i wystawiona przez niemiecka firme, wiec z odwrotnym obciazeniem VAT, wy tez tak macie ? dodatkowa robota dla ksiegowej...
Tak, mam to samo. Zwróć uwagę księgowej na NIPy. Podają na fakturze niemiecki i polski. Ma być wprowadzony niemiecki.
 

BigB00

Posiadacz elektryka
@saprafik zgłoś do VW.
Przecież nie dość, że to ewidentny błąd to jeszcze jak się rozniesie to może im naprawdę dużo napsuć wśród klientów.
A kto wie może coś z tego dostaniesz.
Co by nie było VW zawalił robotę.
 
Top