Darmowy Tesla Wall connector - przy zakupie nowej Tesli (już nieaktualne)

pacc2k12

Nowy na Forum
Btw. Jak dodać referral po zakupie? Widziałem historycznie kilka maili gdzie można było pisać po zakupie, ale przed odbiorem i dodawali - teraz są wyłączone. Ktoś? Coś?
 

STMS

Posiadacz elektryka
za kartę tak wygląda:
View attachment 10664
Jak dla mnie trochę dziwnie, dane adresowe są prawidłowe, NIP z przedrostkiem PL ale faktura z włoskim VATem - nie wiem jeszcze co na to mój księgowy powie.

Moim zdaniem nie będzie trzeba niczego udowadniać. Kupiłem u włoskiego sprzedawcy bo było taniej (1.6zł na ionity zamiast 3.5zł) a i tak ładowałem w Polsce przy dojazdach do klientów.
no właśnie - więcej zabawy z księgowaniem tego badziewia niż to warte

wg mnie jak ma być faktura to jednak GW wygrywa - masz ceny w PL, fakturę z PL
 

krzyss

Pionier e-mobilności
za kartę tak wygląda:
View attachment 10664
Jak dla mnie trochę dziwnie, dane adresowe są prawidłowe, NIP z przedrostkiem PL ale faktura z włoskim VATem - nie wiem jeszcze co na to mój księgowy powie.

Moim zdaniem nie będzie trzeba niczego udowadniać. Kupiłem u włoskiego sprzedawcy bo było taniej (1.6zł na ionity zamiast 3.5zł) a i tak ładowałem w Polsce przy dojazdach do klientów.
Kaiegowy zeby to wliczyc doda Ci do tego Polski VAT ;)
 

STMS

Posiadacz elektryka
czyli naliczysz 23 % VAT a odliczyć 50 % z 23 % i do tego max 75 % z pozostałości w koszty
na samym VAT jesteś 150 % kwoty VAT w plecy :ROFLMAO:

dużo pieprzenia a zyski z księgowania ŻADNE
 

refi1234

Posiadacz elektryka
Witam ponownie. Po finalizacji pierwszej części czas na drugą.

Oto finalna oferta ważna tylko do końca czerwca dla przyszłych właścicieli nowej Tesli.

Logika jest następująca:
1/ Kup poprzez mój link referencyjny który Ci udostępnie.
2/ Ja otrzymam swoje bony na moje konto, a Ty extra 1000 bonów do wykorzystania na darmowe zakupy lub jazdy.
3/ Po finalizacji transakcji kupujący ma z mojej strony nowe fabryczne urządzenie do ładowania 22kW czyli - Tesla Wall connector.

Zainteresowanych zapraszam na priv.
Oferta niestety ograniczona tylko dla 1 chętnej osoby i daty finalnego odbioru Tesli do 30.06.2023.
 
Top