Dla tych co odbierają TM3 (i nie tylko) - checklista

Bronek

Pionier e-mobilności
Myślę ze to konflikt terytorialny. Tam jest jeszcze powietrze z USA lub Chin i z naszym wchodzi w reakcję.
U mnie minęło (ale nawierciłem zamiast zdjąć i sprawdzić z tyłu )
 

tokwi

Pionier e-mobilności
W swoim TM3 po 6 miesiącach użytkowania nie zauważyłem zjawiska, choć parkuję pod chmurką i naprawdę mnie to cieszy.

Wczoraj jednak przeglądałem instrukcję do innego BEV, na które czekam i wyglada, że te parujące lampy to jakaś współczesna zmora.
Poniżej tenże producent (w tym wypadku podobno marki premium) wprost pisze, wilgoć to naturalne środowisko żarówek i ledów, i żeby się nie martwić, bo w lecie odparuje.
61F1C865-0A96-4D34-95FA-8D09DEDC393D.jpeg
 

Ciechan

Fachowiec
Nie wiem czy ktoś już wrzucał, to jakby co jest też fajna aplikacja z checklistą podczas odbioru do zaznaczania samodzielnego (co prawda po angielsku tylko):

Ja korzystałem przy swoim odbiorze :giggle:
heheh dzięki, ja już swoją odebrałem i natłukłem kilometrów, ale z chęcią sobie "zasymuluję" kolejny odbiór - ciekawe ile kwiatków znajdę ;)))
 
Top