Freshmile

KrzyCh

Posiadacz elektryka
Na razie to oszukali z jedną siecią - Greenway (za to dużą).
EV+ potwierdził mi że są ich partnerem (3 posty wyżej)
PowerDot też jest potwierdzony.
Ok. To faktycznie osiągnięcie. Skoro oszukali z jedną siecią, to z pewnością się to nie powtórzy 😂.
Jak nie będę miał innej opcji to dam im drugą szansę, ale ZERO rekomendacji dla Freshmile. Dużo czasu im zajmie zanim zaufam. Jeszcze więcej zanim polecę.

@Slavekk_ Ty masz „cierpliwość udziałowca” do tego Freshmile 😀
 

Slavekk_

Posiadacz elektryka
Obstawiam, że ani Twoje ani moje rekomendacje ich niespecjalnie wzruszają...
Ja nie mam stosunku uczuciowego do tej firmy. Akurat lokalizacja ładowarki EV+ i jej moc mi pasowała, a z Freshmile było taniej to skorzystałem. Jadąc A2 można przy węźle Krzesiny skorzystać z Ionity lub z tej EV+ . Zbaczamy z A2 o ten sam odcinek, bodaj 2x3km bo tyle jest do zawrotki by wrócić na A2.
Co kto lubi, ja wolę taniej niż na Ionity, a abo Greenwaya przy moich jazdach rzadko się opłaca.
 
Last edited:

Slavekk_

Posiadacz elektryka
Taki temat - karta Freshmile i ładowarka Free to X, ktoś przerabial?
We Włoszech widzę wpadli na taki pomysł, że nastawiali na MOPach ładowarki wydzielonej sieci Free to X. Jest tego calkiem sporo, moce widzialem do 475 kW.
Internety mówio, ze mozna toto uruchomić przez EnelX, BeCharge i inne, ale ceny jakieś takie... bliskie 1 EUR/kWh.
A apka Freshmile podaje standardowe swoje 0,30 EUR/kWh + 0,30 EUR/min.
To by bylo do przełknięcia.
Tylko czy ktos testowal?
Bo naszym GreenWay też się Freshmile chwali a nie działa...
 

InfoCars24

Nowy na Forum
Przerobiłem jaką ładowarkę pod Berlinem ( ogólnie stacja Aral , ale nie pamiętam operatora ) stawka taka jak podał Pan w pytaniu ( 0,30 EUR/kWh + 0,30 EUR/min. ) . Wstawiam zrzut z ekranu
 

Attachments

  • Zrzut ekranu 2024-02-04 o 19.14.52.jpeg
    Zrzut ekranu 2024-02-04 o 19.14.52.jpeg
    282,9 KB · Liczba wyświetleń: 20

Slavekk_

Posiadacz elektryka
Dzięki za info.
Na pewno Aral? Bo pod tym adresem z obrazka gugle pokazują stację paliw Total i takąż ładowarkę.

Edit. Apka Freshmile dla ładowarek Aral Pulse podaje taką samą cenę jak wyżej.
 

Slavekk_

Posiadacz elektryka
Dla ładowarki Total pod tym adresem apka Freshmile też pokazuje takie ceny.
To by się nam 2 sieci w DE pokazały sensowne...
 

romanc

Zadomawiam się
Dla ładowarki Total pod tym adresem apka Freshmile też pokazuje takie ceny.
To by się nam 2 sieci w DE pokazały sensowne...
Aral Pulse testowałem z tą kartą,
Jak w cenniku 0,30/kWh + 0,30/ min.
Na południu Niemiec polecam ładowarki Aldi Süd 0,39/kWh często DC 150kW i płatne KK
 

Gandalf

Pionier e-mobilności
Tak przy okazji tylko napiszę, że z Freshmile najwyraźniej tak jest, że mają dość jednolity cennik. Jak kiedyś operator stacji ładowania coś kombinował (naliczone miałem jakieś bzdury) to reklamacja została błyskawicznie rozpatrzona, a środki zwrócone (całość). :)
 
Top