IONITY - miesięczna subskrypcja już w Lipcu!!!

cooler

Pionier e-mobilności
Czasem warto oglądać do końca Bjorna, tu w rozmowie z szefem Ionity Managing Director COO padłą ważna deklaracja: już w następnym miesiącu miesięczne abonamenty!!!!


Muszę przyznać że nasz skośnooki Norweg wyrasta na ważną figurę w świeci biznesu!!! Podziwiam i szczerze mu gratuluję, to jedna z kilku znanych osób która sama do tego doszła ciężką pracą i z pasją, a nie szastając kasą rodziców lub eksponując w Internecie swoją d..ę.
 

klata

Zadomawiam się
Czasem warto oglądać do końca Bjorna, tu w rozmowie z szefem Ionity Managing Director COO padłą ważna deklaracja: już w następnym miesiącu miesięczne abonamenty!!!!


Muszę przyznać że nasz skośnooki Norweg wyrasta na ważną figurę w świeci biznesu!!! Podziwiam i szczerze mu gratuluję, to jedna z kilku znanych osób która sama do tego doszła ciężką pracą i z pasją, a nie szastając kasą rodziców lub eksponując w Internecie swoją d..ę.
Chyba nawet wcześniej niż w lipcu. Na stronie ionity jest info że startują 6 czerwca Screenshot_20230603-104657.png
 

cooler

Pionier e-mobilności
Nie wiem z czego ta radość ceny kosmiczne. Jedyny plus ze można wykupic tylko na 1 m-c np na czas wyjazdu. I dodatkowo nie można wybrać Tesli bo nie ma jej na spisie dostępnych marek. W obecnym IONITY pass mam stawki 1,5 PLN i 0,35 €. Więc szału nie ma.
Jak piszesz, szału nie ma, te same stawki jak w GW abonament plus. Główna zaleta w tym że ktoś może sobie wykupić tylko na wakacyjny wyjazd, bo poza wakacjami to np ja pomiędzy wszystkimi lokalizacjami gdzie latam po trasach to mam własny prąd i po to brałem LR żeby do tych miejsc dojechać (Mazury, Sopot, Kraków, Białystok, Siedlce, Uniejów). Mam abo Plus GW, tylko po to aby wspomagać rozwój ich sieci, bo prawie nie korzystam.
Teraz GW robi wakacyjną promocję jak co roku więc biorąc MAX za 50 PLN miesięcznie masz cenę na IONITY rzędu 2.20PLN/kWh. Bez rewelacji, ale i tak lepiej niż własna oferta IONITY.
Reasumując - dobrze że pomału wracamy do normalności, może i ceny energii spadną, zwłaszcza ładowanie w słoneczne dni powinna być stawka dynamiczna aby ta energia się nie marnowała.
 

cooler

Pionier e-mobilności
Aha - jeszcze jedna wada IONITY dla mnie - nie mam pojęcia jak dostać fakturę na firmę u nich, bez problemu w GW.
 
Last edited:

krzyss

Pionier e-mobilności
Jak piszesz, szału nie ma, te same stawki jak w GW abonament plus. Główna zaleta w tym że ktoś może sobie wykupić tylko na wakacyjny wyjazd, bo poza wakacjami to np ja pomiędzy wszystkimi lokalizacjami gdzie latam po trasach to mam własny prąd i po to brałem LR żeby do tych miejsc dojechać (Mazury, Sopot, Kraków, Białystok, Siedlce, Uniejów). Mam abo Plus GW, tylko po to aby wspomagać rozwój ich sieci, bo prawie nie korzystam.
Teraz GW robi wakacyjną promocję jak co roku więc biorąc MAX za 50 PLN miesięcznie masz cenę na IONITY rzędu 2.20PLN/kWh. Bez rewelacji, ale i tak lepiej niż własna oferta IONITY.
Reasumując - dobrze że pomału wracamy do normalności, może i ceny energii spadną, zwłaszcza ładowanie w słoneczne dni powinna być stawka dynamiczna aby ta energia się nie marnowała.
A gdzie ta promka GW ? Daj linka :)
 

cooler

Pionier e-mobilności
A gdzie ta promka GW ? Daj linka :)
Dostałem na maila newsy od GW 2.06.2023:
Wakacyjne promocje
d8817157-1d1f-2a29-7c8e-963b2a5f1492.png
Wielkimi krokami zbliża się nasza ulubiona pora roku! A wiadomo, że wakacje nie mogą kojarzyć się inaczej niż ze słońcem, zieleniom i podróżami.

Z tej okazji szykujemy dla Ciebie niespodziankę! Na razie możemy zdradzić, że każdy nasz użytkownik (niezależnie od stażu – czy jest dłuższy, czy krótszy, a może dopiero się zacznie) będzie mógł skorzystać z Promocji Letniej.

Startujemy od 1 lipca, wypatrujcie szczegółów!
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Dostałem na maila newsy od GW 2.06.2023:
Wakacyjne promocje
d8817157-1d1f-2a29-7c8e-963b2a5f1492.png
Wielkimi krokami zbliża się nasza ulubiona pora roku! A wiadomo, że wakacje nie mogą kojarzyć się inaczej niż ze słońcem, zieleniom i podróżami.

Z tej okazji szykujemy dla Ciebie niespodziankę! Na razie możemy zdradzić, że każdy nasz użytkownik (niezależnie od stażu – czy jest dłuższy, czy krótszy, a może dopiero się zacznie) będzie mógł skorzystać z Promocji Letniej.

Startujemy od 1 lipca, wypatrujcie szczegółów!
A to dopiero bedzie :)
Ale milo slyszec.
 

Teslowychopak

Posiadacz elektryka

IONITY PASSPORT: THE FLEXIBLE TARIFF FOR YOUR HOLIDAY TRAVEL​


Just in time for the summer travel season, we have revised our tariff model IONITY PASSPORT. With the IONITY PASSPORT subscription, you get access to the entire pan-European IONITY charging network.

Your benefits:

  • Discount on the IONITY DIRECT tariff
  • Subscription with low monthly fee
  • Can be cancelled at any time with only one month's notice
  • Subscribe to the tariff and pay via the IONITY app
Example Germany: in addition to the monthly fee of 11.99 euros, customers pay 0.20 euros less per charged kilowatt hour than in the IONITY DIRECT tariff valid at the same time, currently 0.59 euros/kWh.*

And it pays off: compared to IONITY DIRECT, the IONITY PASSPORT is already cheaper from 60 kilowatt hours of charged energy per month. With an average consumption of 20 kWh/100km, this pays off from a distance of 300 kilometers.
 
Top