MG4-porady, modyfikacje, problemy, awarie, tips&tricks

paradox

Pionier e-mobilności
To ja proszę o poradę gdzie znajdę dobre finansowanie. Santander 110% przy wpłacie własnej 45% na dwa lata, ING 112% przy wpłacie 27%. To wychodzi RSSO dla pożyczonych pieniędzy prawie 20%.
Kto znajdzie rozsądniej?
przy takich RRSO to chyba już taniej będzie w mafii pruszkowskiej ;) poczekajmy jeszcze chwilę, dopiero się organizują, chińczycy coś wymyślą żeby schodziło
 

Vangass

Posiadacz elektryka
Dopóki nie będzie sensownego wynajmu, to zakup mija się z celem.....
Czy 1450 netto wynajem na 3 lata wraz z ubezpieczeniem to ok? Dla mnie nie bardzo :).
1 Wpłata to dotacja.
Warunki dla 125200 i 50% VAT.
 

Vangass

Posiadacz elektryka
Arval.

Hmm z tego co pamiętam, to ogólnie nie ma wpisanej kwoty wykupu, ale jak się uprzeć to mogą tak zrobić z tym że kwota nie będzie opłacała - tak kiedyś, przy ofercie na ev6 mówił mi doradca. Ale teraz jeszcze nie dopytywałem.

Na prawdę uważacie, że to dobra oferta?
Patrząc na Mokka-e cena ofertowa (bez zniżek, a jakieś ponoć są) to 187800 brutto i rata 1409 netto też w Arval.


Lease plan jeszcze nie raczył się odezwać.
 

Ev3

Pionier e-mobilności
Arval.

Hmm z tego co pamiętam, to ogólnie nie ma wpisanej kwoty wykupu, ale jak się uprzeć to mogą tak zrobić z tym że kwota nie będzie opłacała - tak kiedyś, przy ofercie na ev6 mówił mi doradca. Ale teraz jeszcze nie dopytywałem.

Na prawdę uważacie, że to dobra oferta?
Nie.
Ale lepsza niż oferty MG.
Patrząc na Mokka-e cena ofertowa (bez zniżek, a jakieś ponoć są) to 187800 brutto i rata 1409 netto też w Arval.
Ale to tylko świadczy o odrealnionej cenie Stellantisa.
Zwłaszcza że Mokka to malutkie auto z niespecjalnym układem napędowym.

BTW: 3 tygodnie temu, dawali te auta za kilka stówek miesięcznie.
 
Top