Moja TM3 dziś zwariowała!

Giaur77

Fachowiec
U mnie wyciągnięcie pendrive i pozostawienie auta na noc nie pomogło. Restarty dalej nie wpływają na zachowanie.

Mam dostępna aktualizację 2021.40.6 ale po osiągnięciu 100% ściągania, dalej mieli i nic nie posuwa się naprzód
 

cooler

Pionier e-mobilności
U mnie wyciągnięcie pendrive i pozostawienie auta na noc nie pomogło. Restarty dalej nie wpływają na zachowanie.

Mam dostępna aktualizację 2021.40.6 ale po osiągnięciu 100% ściągania, dalej mieli i nic nie posuwa się naprzód
Ta faza trwa dość długo, najlepiej zostaw samochód ze ściągniętym softem a sam da ci znać kiedy już będzie można upgradeować. Dobrze jakby miało zasięg WiFi wtedy.
 

cooler

Pionier e-mobilności
U mnie wyciągnięcie pendrive i pozostawienie auta na noc nie pomogło. Restarty dalej nie wpływają na zachowanie.

Mam dostępna aktualizację 2021.40.6 ale po osiągnięciu 100% ściągania, dalej mieli i nic nie posuwa się naprzód
Włącz Wartownika, wyciągnięcie pendrive chyba właśnie uniemożliwia pracę sentry mode (wartownika). Upewnij się że masz odhaczone okienka nie włączaj w domu, pracy i ulubionych.
Samochód nie usypia i nie ma problemów z wybudzeniem.
 

Darkoblues

Zadomawiam się
U mnie wyciągnięcie pendrive i pozostawienie auta na noc nie pomogło. Restarty dalej nie wpływają na zachowanie.

Mam dostępna aktualizację 2021.40.6 ale po osiągnięciu 100% ściągania, dalej mieli i nic nie posuwa się naprzód
Miałem to samo. Zgłosiłem via apka do tesli i zdalnie mi wgrali jeszcze raz tę samą wersję
 

MaciekM3

Zadomawiam się
Zrób pełny reset na różne „wariactwa”, taką instrukcję dostałem z Tesla support. U mnie cały czas błąd ecall powraca z towarzyszącymi nagłymi uderzeniami bassow, czasem trzeszczy radio i przerywa rozmowy. Reset na chwilę pomaga, a do Wawy kolejny raz nie chce mi się jechać. Już dwa razy byłem z tym w serwisie ale oni są słabo zorientowani w tym co robią, nawet procedury resetu nie znają.

6CF4EAF5-0745-4372-BDB3-E6458BB88BB6.jpeg
 

cooler

Pionier e-mobilności
No i niestety wgranie softu 2021.40.6 w niczym nie pomogło, po uśpieniu i postaniu paru godzin w temperaturze 2-3 st C na dworze samochód znów był tylko częściowo sprawny: wszystkie rzeczy zależne od kamer jak wycieraczki, asystenci jazdy, kamera cofania nie działają. Nie działa także nawigacja, tempomat, pozycja GPS na mapie oraz automatyczna jasność ekranu wraz z przełączaniem dzień/noc (więc w nocy wali po oczach aż się patrzeć nie da a w dzień nic nie widać.
Trochę to przerażające bo nawet w razie stłuczki nie działają kamery i nic się nie nagra. Oczywiście e-Call też w razie czego nie działa.
Jestem na czwartek umówiony w serwisie, nie podoba mi się to.
Robimy jakiś większy dym? Ktoś wie gdzie wysłać emaila wyżej niż PL (NL?) lub zadzwonić?
Trochę słabo jeżeli nikt w serwisie nie może tego ogarnąć.
 

MaciekM3

Zadomawiam się
No i niestety wgranie softu 2021.40.6 w niczym nie pomogło, po uśpieniu i postaniu paru godzin w temperaturze 2-3 st C na dworze samochód znów był tylko częściowo sprawny: wszystkie rzeczy zależne od kamer jak wycieraczki, asystenci jazdy, kamera cofania nie działają. Nie działa także nawigacja, tempomat, pozycja GPS na mapie oraz automatyczna jasność ekranu wraz z przełączaniem dzień/noc (więc w nocy wali po oczach aż się patrzeć nie da a w dzień nic nie widać.
Trochę to przerażające bo nawet w razie stłuczki nie działają kamery i nic się nie nagra. Oczywiście e-Call też w razie czego nie działa.
Jestem na czwartek umówiony w serwisie, nie podoba mi się to.
Robimy jakiś większy dym? Ktoś wie gdzie wysłać emaila wyżej niż PL (NL?) lub zadzwonić?
Trochę słabo jeżeli nikt w serwisie nie może tego ogarnąć.
W serwisie nie chcą podać żadnego kontaktu do centrali w NL. Jedyne co możesz zrobić to połączyć się z Tesla road assistance - oni też takie zgłoszenia przyjmują i jak masz jakiś problem z Tesla Warsaw to ich pogonią. Ja się zastanawiam czy docelowo nie jechać do Wiednia, bo ten serwis w Warszawie to chyba tylko do wymiany wycieraczek…
 
Top