Musk popłynął ze wsparciem Trumpa

ELuk

Pionier e-mobilności
Wszystkie te spiny są lansowane przez dziennikarzy, bo albo mają zlecenie od polityków lub zleceniodawców albo im się to opłaca, gdyż takie treści generują więcej kliknięć. Oburzeni ludzie podają treść dalej, co tworzy reakcję łańcuchową.

Dlatego zaczynam dojrzewać do tego, żeby uważać zawód dziennikarza za jeden z filarów zła tego świata.

Z drugiej strony: gdyby nie było dziennikarzy, ktoś inny zaadresowałby tą niszę i wmasowywałby różne idee do mózgów ludzi.
No niejaki Stanowski parę dni temu obnażył profesionalizm wielu dziennikarzy…
🤣🤣🤣
 

itguy

Posiadacz elektryka
Podobno bohater wątku kumpluje się też z Putinem....
Niby zaprzecza, ale czy można w to wierzyć?
A można wierzyć że się jednak nie kumpluje? Wierzysz w to co chcesz wierzyć...
 
Last edited:

shago

Zadomawiam się
Autor tematu ma ewidentnie ból tylnej części ciała o Muska. Czy taniejące Tesle wpływające na to, że jego Kia Soul jest niesprzedawalnym samochodem może mieć coś z tym wspólnego?
 

Michal

Moderator
Moim zdaniem ciężko jest nam się wypowiadać o tym co się dzieje w USA. Nie mieszkamy tam, nie rozumiemy problemów, możliwe, że naprawdę łatwo tam skłaniać się w prawą stronę, bo lewa jest tylko pseudo lewa.
 

shago

Zadomawiam się
Dlatego jestem mega daleki od dawania osądów i oceniania. Teslę za to oceniam jako świetny samochód.
 

Michal

Moderator
Ja Muska przestałem obserwować w zasadzie zaraz po tym jak kupił Twittera ale nadal uważam go za geniusza inżynierii i biznesu.
 

Ev3

Pionier e-mobilności
Autor tematu ma ewidentnie ból tylnej części ciała o Muska.
Mylisz osoby, nie mam w planie zakupu Tesli.
Ale niektórzy powinni mieć.
Czy taniejące Tesle wpływające na to, że jego Kia Soul jest niesprzedawalnym samochodem może mieć coś z tym wspólnego?
Nie, temat powstał zanim w ogóle sprzedaż Soula zaczęła być tematem moich przemyśleń.
Ale tak i tak to już historia.
Obecnie co najwyżej namawiam rodzinę na zakup Tesli zamiast ice.
 
Top