Musk popłynął ze wsparciem Trumpa

ELuk

Pionier e-mobilności
Rozwodnik???!!!
To co teraz?, muszę oddać moją teslę jakiemuś bezdomnemu albo co?😉🤣
🤣🤣🤣 niestety niektórym myślenie ideologiczne ryje banię,
MElon jest wrogiem nr1, sorry nr2 zaraz po Trumpie.., 🤣🤣🤣.
Dla fanów Volvo, totalitarna władza Chin nie jest problemem, a (były) prezydent, czy przedsiębiorca z USA już tak?
Jakoś Porsche czy BMW nie stanowi problemu mimo historii majątku ich właścicieli (hitlerowscy jakby ktoś nie pamiętał). 😲🤔🤨
 
K

Konto_usuniete_2024-07-16

Gość
Co nie napiszecie to nie zmienicie faktu, że Elon jest dzbanem i ma przekonania modne w ubiegłym wieku, co kłóci się z resztą jego działalności.

Nie dziwi mnie, że ktoś nie zamierza swoimi decyzjami zakupowymi wspierać jego działalność politycznej, bo to co robi jest już zaawansowaną polityką i powoli potwierdzają się jego polityczne ambicje.
 
Last edited by a moderator:

Michal

Moderator
Może i jest dzbanem ale samochody robi (sam osobiście na linii montażowej) najlepsze i najlepiej lata (sam osobiście) rakietami w kosmos.
 

blazej

Pionier e-mobilności
Co nie napiszecie to nie zmienicie faktu, że Elon jest dzbanem i ma przekonania modne w ubiegłym wieku, co kłóci się z resztą jego dzielności.

Nie dziwi mnie, że ktoś nie zamierza swoimi decyzjami zakupowymi wspierać jego działalność politycznej, bo to co robi jest już zaawansowaną polityką i powoli potwierdzają się jego polityczne ambicje.
„Co nie napiszecie” - ok, dyskusja zamknięta...
„Nie zmienia faktu” - ooo... czyli przechodzimy do faktów, dobrze...
„Elon jest dzbanem” - mhm... to jest ten fakt...

W sumie ostatni cytat wyraża te dzisiejsze przekonania tak sądzę, że można każdego nazywać jak się chce z jakiegokolwiek powodu, zwłaszcza w internecie :)

Ja też mam w sumie przekonania modne w ubiegłym wieku - etos pracy i te sprawy - więc w sumie może dlatego te Elon jakoś mniej mnie drażni, choć wciąż drażni.

Ale... polityka w USA zawsze była taka sama - byli celebryci po stronie Demokratów (głównie tam) i tacy po stronie Republikanów (zdecydowana mniejszość). Dopiero jednak ostatnie lata sprawiły, a dokładnie to Trump tego dokonał, że bycie Republikaninem jest strasznie stygmatyzowane.
 
K

Konto_usuniete_2024-07-16

Gość
A skąd takie wnioski? Ma poglądy dzbana i tyle.

Jak nie wierzysz to zapraszam na X.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Co nie napiszecie to nie zmienicie faktu, że Elon jest dzbanem i ma przekonania modne w ubiegłym wieku, co kłóci się z resztą jego działalności.

Nie dziwi mnie, że ktoś nie zamierza swoimi decyzjami zakupowymi wspierać jego działalność politycznej, bo to co robi jest już zaawansowaną polityką i powoli potwierdzają się jego polityczne ambicje.
A Brzozy rosna…
Jak masz wszystko to chcesz miec jeszcze wladze, ale zdaje sie Elon nie moze zostac presidentem usa ?
 
K

Konto_usuniete_2024-07-16

Gość
Może i jest dzbanem ale samochody robi (sam osobiście na linii montażowej) najlepsze i najlepiej lata (sam osobiście) rakietami w kosmos.

I dlatego ludzie mają ambiwalentne podejście do Muska, bo jego postawa nie jest tylko "kontrowesyjna".
 
K

Konto_usuniete_2024-07-16

Gość
A Brzozy rosna…
Jak masz wszystko to chcesz miec jeszcze wladze, ale zdaje sie Elon nie moze zostac presidentem usa ?

Tylko Obama "mógł" 😉

U nas Jarek nie był ani prezydentem, ani premierem, a rządził 😁

Miliarder Elon Musk rozmawiał z Donaldem Trumpem na temat możliwego objęcia funkcji doradczej w administracji, jeśli Republikanin ponownie obejmie władzę - podał w środę "Wall Street Journal". Według dziennika właściciel Tesli prowadzi też kampanię zachęcającą członków elit do poparcia Trumpa w wyborach.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Tylko Obama "mógł" 😉

U nas Jarek nie był ani prezydentem, ani premierem, a rządził 😁
No w sumie racja, a Ci teraz wcale nie sa lepsi, prawde mowiac z miesiaca na miesiac czuje sie oszukany.
Jak mial kaczor wladze to przynajmniej wiedzialem ze to nie ja wybieralem, a teraz ?
Jak zyc… PV sie nie oplaca… laduje z gniazdka.
 
Top