Naklejki

Sawa

Zadomawiam się
Pokażcie jak/gdzie macie przyklejone naklejki 😀 Może ktoś z TM3 się znajdzie? Zastanawiam się jak to ogarnąć u siebie żeby nie było brzydko i oczojebnie, a subtelnie i w miarę elegancko 🤔
 

pluto

Pionier e-mobilności
Znalezione w sieci ;)

86ce66c30aef5668.jpg


66f279567a403f32.jpg
 

Sawa

Zadomawiam się
Czy taka zmiana formatu naklejki nie spowoduje problemów w razie ewentualnej kontroli? Czytałem umowę, ale nie pamiętam czy są tam określone konkretne wymiary które muszą być spełnione? (to że są określone miejsca gdzie musi być to wiem).
 

Piernik

Posiadacz elektryka
Czy taka zmiana formatu naklejki nie spowoduje problemów w razie ewentualnej kontroli? Czytałem umowę, ale nie pamiętam czy są tam określone konkretne wymiary które muszą być spełnione? (to że są określone miejsca gdzie musi być to wiem).
Jest wyraźnie że szerokość min 44 cm.
Ale jak by już się w tym przypadku mieli dowalić to było by już przegięcie. Suma długości naklejki się zgadza ;)
Wiadomo w końcu czy logo NFOŚiGW musi też być na samochodzie?
No niestety wygląda na to ze musi być ;(
 

Sawa

Zadomawiam się
Jest wyraźnie że szerokość min 44 cm.
Ale jak by już się w tym przypadku mieli dowalić to było by już przegięcie. Suma długości naklejki się zgadza ;)

Możesz podlinkować skąd ta informacja o szerokości? Przeglądałem właśnie umowę (https://www.gov.pl/attachment/4846b354-08ae-4824-984f-bf517cfc3551) i nie znalazłem nic po za:

4. Beneficjent zobowiązuje się do oznaczenia Pojazdu logotypem NFOŚiGW i utrzymywania tego logotypu w okresie trwałości przedsięwzięcia na zasadach opisanych w ust. 5 – 9.
5. Naklejkę z logotypem należy umieścić na karoserii Pojazdu w jednym ze wskazanych poniżej miejsc:
1) tylna klapa bagażnika Pojazdu nad tablicą rejestracyjną,
2) tył Pojazdu obok tablicy rejestracyjnej, na jej wysokości,
3) na bocznych drzwiach przednich Pojazdu, po dowolnej stronie, w górnej części drzwi,
4) na przednim nadkolu Pojazdu, w jego górnej części.
6. Wzór naklejki oraz projekt do druku jest dostępny do pobrania na stronie internetowej pod adresem: ………………………………….
7. Beneficjent wyprodukuje naklejkę na własny koszt i umieści na Pojeździe zgodnie z ust. 5.
8. Beneficjent zobowiązuje się do utrzymywania naklejki w dobrym stanie, tj. będzie ona czytelna i zachowa kolory. Jeśli w tym czasie naklejka przestanie być czytelna lub ulegnie zniszczeniu Beneficjent jest zobowiązany ją wymienić na naklejkę spełniającą wymagania.
9. Aby zachować trwałość oznakowania rekomendowane jest przygotowanie naklejki na folii transparentnej przeznaczonej do oklejania karoserii samochodowej, wykonanie wydruku np. w technologii HP LATEX i zastosowanie laminatu ochronnego UV.
 

solik

Pionier e-mobilności
Spoko, w FAQ linkuja na dole do archiwum z logotypami a w nich sa czarno biale.. a mail od NFOSIGW wskazuje tylko jedno poprawne
16. Jak mam oznakować pojazd?
Do oznakowania pojazdu służy naklejka, której wzór jest dostępny tutaj [LINK]. Szczegółowe zasady oznakowania pojazdu reguluje umowa.


idziemy dalej:


3. Beneficjent zobowiązuje się, że Pojazd zostanie oznaczony naklejką informującą o dofinansowaniu
– zgodną ze wzorem ustalonym przez NFOŚiGW dostępnym do pobrania na stronie internetowej
pod adresem https://www.gov.pl/web/elektromobilnosc/aktualne-ogloszenia-o-naborach – oraz
że to oznakowanie będzie znajdowało się na Pojeździe przez cały okres Trwałości Przedsięwzięcia


no to głębiej:


i jeszcze głębiej:


+ wisienka:

X0wBSrQ.png
 
Top