Naklejki

consigliero

Posiadacz elektryka
Nie tylko naklejkę ale i cesję polisy. Wysłałem im taką w listopadzie jak poprosili, prosząc aby odpisali czy wszystko ok. Po miesiącu zapytałem czy wszystko ok. Dostałem odpowiedź tak pieniądze będą za kilka dni. Po miesiącu zapytałem czy może zły numer konta podałem i dzisiaj dostałem odpowiedź, że na polisie powinno być wpisana cesja a nie kredytodawca, i brakuje podpisów. Tej polisie po której wysłaniu pytałem czy wszystko OK, mój ubezpieczyciel twierdzi że według PZU wszystko jest prawidłowo ale jak sobie życzą to dopisali zwrot cesja, podpisy uzupełniłem i wysłałem prosząc o informację zwrotną. Pewnie za miesiąc ktoś zaglądnie w mój plik
 

JareG

Pionier e-mobilności
Nie tylko naklejkę ale i cesję polisy. Wysłałem im taką w listopadzie jak poprosili, prosząc aby odpisali czy wszystko ok. Po miesiącu zapytałem czy wszystko ok. Dostałem odpowiedź tak pieniądze będą za kilka dni. (...) Pewnie za miesiąc ktoś zaglądnie w mój plik
Wow!! A ja myślałem, że pod koniec roku Ci kasiorę przelali - tak wynikało z postów..

Pozdrawiam
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Miałem taką nadzieję, tym bardziej że odpowiedź była udzielona personalnie, ale dzisiaj znowu miałem odpowiedź departamentu
 

Attachments

  • 0000E342-32CA-4A6C-977C-0D1A65D60A0B.jpeg
    0000E342-32CA-4A6C-977C-0D1A65D60A0B.jpeg
    419,9 KB · Liczba wyświetleń: 83

JareG

Pionier e-mobilności
Departament Cię pozdrawiam, w mordę.. :D Co za partactwo departamentowe :sick:
Ciekaw jestem, jak będzie z realizacją przelewów dla leasingów firmowych - jak już oczywiście kandydaci całą ścieżkę (to chyba jest tzw. ścieżka zdrowia) zaliczą..

Pozdrawiam
 

Jac3k

Posiadacz elektryka
Jest wyraźnie że szerokość min 44 cm.
Ale jak by już się w tym przypadku mieli dowalić to było by już przegięcie. Suma długości naklejki się zgadza ;)

No niestety wygląda na to ze musi być
Jest wyraźnie że szerokość min 44 cm.
Ale jak by już się w tym przypadku mieli dowalić to było by już przegięcie. Suma długości naklejki się zgadza ;)

No niestety wygląda na to ze musi być ;(
 

Jac3k

Posiadacz elektryka
Departament Cię pozdrawiam, w mordę.. :D Co za partactwo departamentowe :sick:
Ciekaw jestem, jak będzie z realizacją przelewów dla leasingów firmowych - jak już oczywiście kandydaci całą ścieżkę (to chyba jest tzw. ścieżka zdrowia)
Uważam, że może to trwać nawet rok. Naklejkę nakleja się po wypłacie pieniędzy. Czyli jak się uporam z tym po roku to zostanie rok jeżdżenia z naklejką. Nawet nie zależy mi na szybkim załatwieniu dotacji.
 

JareG

Pionier e-mobilności
Uważam, że może to trwać nawet rok. (...) Nawet nie zależy mi na szybkim załatwieniu dotacji.
Rzekłbym, że jest spora grupa ludzi, którzy liczą na dotację a bez jej 'załatwienia' nie odbiorą auta..

Pozdrawiam
 

Jac3k

Posiadacz elektryka
Rzekłbym, że jest spora grupa ludzi, którzy liczą na dotację a bez jej 'załatwienia' nie odbiorą auta..

Pozdrawiam
Nie ma takiej opcji. Do ubiegania się o dotację potrzebujesz dowód rejestracyjny.
 

JareG

Pionier e-mobilności
Nie ma takiej opcji. Do ubiegania się o dotację potrzebujesz dowód rejestracyjny.
Chodzi mi o to, że taka Tesla nie będzie czekać w nieskończoność aż w/w Departament łaskawie klepnie sprawę..

Pozdrawiam
 
Top