Naklejki

Jac3k

Posiadacz elektryka
Chodzi mi o to, że taka Tesla nie będzie czekać w nieskończoność aż w/w Departament łaskawie klepnie sprawę..

Pozdrawiam
Tak naprawdę musisz sam sobie sfinansować samochód a później starasz się o dotację. Czyli odbierasz, cieszysz się z jazdy a później papierkologia wstecznie. Ja akurat złożyłem wniosek, który przyjęli na firmę. Ciekawe co odpowiedzą. Pewnie będę musiał uzupełnić braki ale z tym mi się jakoś nie spieszy.
 

Piernik

Posiadacz elektryka
Nie ma takiej opcji. Do ubiegania się o dotację potrzebujesz dowód rejestracyjny.
Tu chodzi i tych co liczą na decyzje BOŚ w ścieżce leasing.
PKO leasing dopiero wtedy umowy leasingowe podpisuje jak już jest ta decyzja.
W tej ścieżce do decyzji nie jest potrzebny dowód.
Dopiero do wypłaty dotacji, bo jest potrzebny protokół, chociaż chyba nie ma mowy o dowodzie ;)
Taki spójny jest ten program ;)
 

boa

Zadomawiam się
Widzę w sprzedaży wersje z przezroczystym tłem, są tez magnetyczne. Ale przede wszystkim pytanie, kto i w jaki sposób będzie kontrolował te naklejki. Są do tego jakieś procedury, przepisy?
 

boa

Zadomawiam się
🤣🤣🤣 ale jak ktoś będzie coś wiedział, to dajcie znać, bo to ciekawe zagadnienie się robi. Policja od naklejek? A skąd wiedza o sposobie finansowania? Jakaś podstawa prawna? Z tym tez chyba są w lesie… Nie sadze ze policjant czy strażnik będzie chciał się zajmować takimi pierdolami…
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Myślę że nikt nie będzie tego pilnował, ale można mieć pecha i zostać zlapanym przypadkowo bez naklejki a to podstawa do zwrotu dotacji
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Tak naprawdę nie wiemy czy taka informacja nie pojawi się w jakiś systemach i na przykład podczas kontroli drogowej, pojawi się informacja, sprawdzić naklejkę 😎
 
Top