Naklejki

solik

Pionier e-mobilności
skoro fundusz jest jako ktostam w polisie a auto trafi np na naprawe z AC to zdjec moga nie chciec? ;) ja wiem ze mozna fikola robic na 100 sposobow ze rano ktos urwal i zamowilo sie nowa, ze na detailingu nakladali ceramike zeby zabezpieczyc oczko w glowie na 10 lat i musieli zdjac.. no co kto lubi, jak ktos sie wstydzi to moze lepiej nie korzystac i nie powolywac sie na to, ze w innych krajach maja dotacje a nie maja naklejek

to samo jak ktos montuje jakiegos boxa albo inny chip w aucie na gwarancji i musi pamietac zeby przed wizyta w salonie go zdjac, przegrac czy inne fikolki robic.. a jak nie zdarzy/zapomni bo auto mialo wypadek i trafilo naokolo do serwisu to potem sraka

w sumie tez myslalem zeby to olac i wozic w bagazniku ale ze na tesli bidny podstawowy bialy lakier to na zdjeciach wyzej nawet wyglada znosnie na bocznych drzwiach ;)
 
Last edited:

boa

Zadomawiam się
skoro fundusz jest jako ktostam w polisie a auto trafi np na naprawe z AC to zdjec moga nie chciec? ;) ja wiem ze mozna fikola robic na 100 sposobow ze rano ktos urwal i zamowilo sie nowa, ze na detailingu nakladali ceramike zeby zabezpieczyc oczko w glowie na 10 lat i musieli zdjac.. no co kto lubi, jak ktos sie wstydzi to moze lepiej nie korzystac i nie powolywac sie na to, ze w innych krajach maja dotacje a nie maja naklejek

to samo jak ktos montuje jakiegos boxa albo inny chip w aucie na gwarancji i musi pamietac zeby przed wizyta w salonie go zdjac, przegrac czy inne fikolki robic.. a jak nie zdarzy/zapomni bo auto mialo wypadek i trafilo naokolo do serwisu to potem sraka
To racja :)
Ale mam nadzieje ze jak naklejka właśnie zdjęta na chwile z jakiegoś powodu to nie będzie wielkich afer, bo chyba nie chodzi o reklamę tylko o zeroemisyjnosc funduszowi od środowiska?
 

solik

Pionier e-mobilności
na bloku obok sa 3 bannery o obnizce vatu na paliwo wiec ja mysle ze aspekt reklamowy w rzadowych inicjatywach jest silny :D poza tym ja sie boje ze naklejka moze u niektorych grup spolecznych wywolac agresje ze mi auto ktos dal a jemu nic i np sprawdzi twardosc lakieru kluczem z altany
 
Last edited:

Bronek

Pionier e-mobilności
No cóz, dobrze ze 500+ nie wkur ło ludzi bo by wózki rysowali.

Koleżanka z poczuciem humoru nawet poczula się prawie dziwką, jak jej oznamiłem iż bedzie mamą. "Popoatrz Bronek tyle lat skutecznie uciekał a jak zwąchał forsę to udał że nie zdążył. Wychodzi że dałam mu za pieniądze"

Auto kupić, nakleić naklejkę - zrobić dumną fotkę
Naklejkę zerwać po kilku dniach w większej części - zrobić zdjęcie niewielkiej pozostałości
Zgłosić na Policję jak trzeci już taki incydent.
Nakleić drugą naklejkę, czekać az Policja umorzy oleje może i przeslucha (krotka sprawa) .
NAKLEJKĘ ZERWAĆ i cieszyć się autem nie zgłaszać już
Oczywiscie nikomu nic nie mówić, trzecią naklejkę wozić w bagażn8ku dla pucu.
 

Piernik

Posiadacz elektryka
No to ja też rozwinę swoją uwagę.
"Umowa dotacji określa przypadki w których dotacja jest zwracana."
Są wymienione przypadki, ale nic w tym punkcie o naklejce.
O naklejce jest w innym, że jest obowiązek, ale sankcji nie ma.
 

JareG

Pionier e-mobilności
(...)
O naklejce jest w innym, że jest obowiązek, ale sankcji nie ma.
Czasami w tym naszym wolskim grajdole lepiej, żeby jednak coś było - bo jak nie ma, to urzędnik ma całkiem spore pole do popisu w kwestii interpretacji :D Może też być, że po prostu - jak zazwyczaj, vide: polski wał - ktoś zapomniał.. i będą poprawiać/doprawiać.

Pozdrawiam
 

domingo

Fachowiec
Oj jak my lubimy kombinować...
ludzie sprzedają siebie, swoją prywatność za marne grosze, a my kombinujemy jak za 27 tyś nie jeździć z naklejką na samochodzie. Jeszcze żeby ona była jakaś wybitnie brzydka, albo na długość całego auta jak przedstawiciela handlowego...

Czy za 27000 zł jeździłbyś z naklejką?
A. Z logo TVP ale mniejszą
B. Z logo Pudelka ale większą
C. Z logo/adresem dealera
D. Piniondze mi się należą i dej, bo inni dostali
 

rav

Posiadacz elektryka
Oj jak my lubimy kombinować...
ludzie sprzedają siebie, swoją prywatność za marne grosze, a my kombinujemy jak za 27 tyś nie jeździć z naklejką na samochodzie. Jeszcze żeby ona była jakaś wybitnie brzydka, albo na długość całego auta jak przedstawiciela handlowego...

Czy za 27000 zł jeździłbyś z naklejką?
A. Z logo TVP ale mniejszą
B. Z logo Pudelka ale większą
C. Z logo/adresem dealera
D. Piniondze mi się należą i dej, bo inni dostali
Zdecydowanie D
 

gim-kg

Pionier e-mobilności
Jak to Polak lubi kombinować….kto będzie to sprawdzał, co zrobią jak nie będzie, itp. Panowie są zasady… nikt nikogo nie zmusza do składania wniosku o dotacje. Skoro składasz, to wywiąż się z umowy i naklej naklejkę zamiast kombinować. Wystarczy, że w GFU będzie wpisana cesja ubezpieczenia i każdy kontrolujący będzie wiedział, że musi być naklejka. Zgłoszą do funduszu i każą zwracać dotacje. U Czechów też są wymagane naklejki i nikt nie marudzi.
Jakby Orlen dawał 700 zł miesięcznie żeby wozić taką naklejkę z ich Logo to by się kolejki ustawiały po tą naklejkę.
 
Top