Naklejki

pluto

Pionier e-mobilności
A Ja mam problem z naklejka. Odebrałem dzisiaj czarnego enyaqa , zamówiłem sobie naklejkę na przeźroczystym tle , nakleiłem…. I nic nie widać. Kompletnie nic. Zastanawiam się co teraz zrobić bo na czarnym kolorze duża biała naklejka będzie wyglądała szpetnie… jakiś pomysł?
Kupić czarną naklejkę
 

Quba88

Posiadacz elektryka
A Ja mam problem z naklejka. Odebrałem dzisiaj czarnego enyaqa , zamówiłem sobie naklejkę na przeźroczystym tle , nakleiłem…. I nic nie widać. Kompletnie nic. Zastanawiam się co teraz zrobić bo na czarnym kolorze duża biała naklejka będzie wyglądała szpetnie… jakiś pomysł?
Masz naklejkę? Masz. Więc w czym problem? Mówią zasady że może być na przezroczystym tle a w umowie nie ma nic o czytelności . Ja bym zlał temat.
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Ja nakleiłem z tyłu
 

Attachments

  • 484021A6-C878-4F19-A969-F8B17A011A08.jpeg
    484021A6-C878-4F19-A969-F8B17A011A08.jpeg
    363,1 KB · Liczba wyświetleń: 207

TomTom

Zadomawiam się
Rozumem, że Departament Naklejek w porozumieniu z Departamentem Zgodności nie udostępniają naklejek, lecz beneficjenci w ramach zakupu niekwalifikowanego za około 30 PLN dokonują samodzielnej akwizycji celem upamiętnienia ścieżki zdrowia na karoserii?
 

kosior1988

Zadomawiam się
Rozumem, że Departament Naklejek w porozumieniu z Departamentem Zgodności nie udostępniają naklejek, lecz beneficjenci w ramach zakupu niekwalifikowanego za około 30 PLN dokonują samodzielnej akwizycji celem upamiętnienia ścieżki zdrowia na karoserii?
Hehe w salonie chcieli mi dać naklejkę, którą oczywiście nie daje Boś czy też NFOŚiGW ale leasing, ale nie skorzystałem bo była biała, jak na czarnego enyaqa przyklejeni biała 45cm naklejkę 😂
 

solik

Pionier e-mobilności
Zawsze mogli zrobic jak orly w Arvalu, co prawda na srodku szyby od wewnatrz i guzik widac w lusterku ale za to na sciezkach ogrzewania szyby (Tesla) :)

 

kosior1988

Zadomawiam się
Zawsze mogli zrobic jak orly w Arvalu, co prawda na srodku szyby od wewnatrz i guzik widac w lusterku ale za to na sciezkach ogrzewania szyby (Tesla) :)


No pięknie , opcja na szybie nie byłaby głupia ale NFOŚiGW niestety nie przewidział miejsca na naklejkę na szybie wiec jest to niezgodne z wytycznymi
 
Top