Naklejki

BartekD

Zadomawiam się
Wygląda na to, że tylko Arval sobie to wyimaginował :p
Właśnie odebrałem blachy i nalepkę. Nalepka jest w wersji do podklejenia pod szybę. Jest "lewa", jeśli wiecie o co chodzi :). Więc wygląda na to, że Arval nie przewiduje innego miejsca klejenia niż szyba (chyba, że ktoś zapomniał dorzucić do kompletu normalnej nalepki).. Ciekawe podejście, bo E-soul ma czarne szyby z tyłu, więc nalepa będzie mało widoczna :)
 

Cav

Pionier e-mobilności
Właśnie odebrałem blachy i nalepkę. Nalepka jest w wersji do podklejenia pod szybę. Jest "lewa", jeśli wiecie o co chodzi :). Więc wygląda na to, że Arval nie przewiduje innego miejsca klejenia niż szyba (chyba, że ktoś zapomniał dorzucić do kompletu normalnej nalepki).. Ciekawe podejście, bo E-soul ma czarne szyby z tyłu, więc nalepa będzie mało widoczna :)
Ile płacisz za e-Soula w Arvalu?
Bo rozważałem ich ofertę, ale cena wynajmu była wyższa niż oferta na Ioniqa5.
 

solik

Pionier e-mobilności
To oferta z salonu czy przez strone Arvala?

W masterlease przez salon kia soul z dotacja wychodzil prawie 2500 netto :ROFLMAO:
 

BartekD

Zadomawiam się
I czy to oferta z jakieś promocji czy standardowa?
Qrcze, nie wiem :) Zapytałem o ofertę dealera u którego kupujemy wszystkie samochody i taką dostałem. Tylko pamiętajcie, że umowa/oferta jest z jesieni. Inne ceny za samochód i inne koszty najmu. Doczytałem, dokładnie 1680 zł netto. Bez opon.
 

Cav

Pionier e-mobilności
Pytałem w podobnym czasie, ale jeszcze nie wiedzieli co z dotacją, więc to były tylko symulacje, ale wychodziły podobnie.
Kupiłem więc za gotówkę.
BTW: promocyjnie Arval miał wtedy Ioniqa5, w cenie niższej niż za Soula....
 

BartekD

Zadomawiam się
Pytałem w podobnym czasie, ale jeszcze nie wiedzieli co z dotacją, więc to były tylko symulacje.
Kupiłem więc za gotówkę.
BTW: promocyjnie Arval miał wtedy Ioniqa5, w cenie niższej niż za Soula....
Może tak być. Z tym, że te promocje to były podobno tylko na ekranie komputera/papierze. Nie sprawdzałem, bo nie podoba mi się Ioniq. A na EV6 (dużo droższego niż Soul) czekało się zbyt długo.
 
Top