Naklejki

Cav

Pionier e-mobilności
Może tak być. Z tym, że te promocje to były podobno tylko na ekranie komputera/papierze.
Nieprawda.
Miałem zarezerwowany ezgemplarz, ale że zdecydowałem się na Soula (obawiając się dużo wyższych kosztów zakupu Ioniqa5 po wynajmie), zrezygnowałem z Ioniqa5 i oddałem rezerwację koledze z forum.
Już nim jeździ.

Fakt - ze względu na problemy z dotacjami i bankiem, czekał do marca.
Ty soula odebrałeś od razu?
 

BartekD

Zadomawiam się
Nieprawda.
Miałem zarezerwowany ezgemplarz, ale że zdecydowałem się na Soula (obawiając się dużo wyższych kosztów zakupu Ioniqa5 po wynajmie), zrezygnowałem i oddałem rezerwację koledze z forum.
Już nim jeździ.
Napisałem "podobno". Takie opinie na tym forum są prezentowane. Nie drążyłem tematu, więc nie wypowiadam się autorytarnie :) Środek Ioniqa mnie odrzuca. Soul się podoba.
 

Cav

Pionier e-mobilności
Napisałem "podobno". Takie opinie na tym forum są prezentowane.
Wiem, ale to bzdury, więc nie warto ich powielać.
To że ktoś się spóźnił, nie oznacza że oferty nie było.

Kiedy wydali Ci soula i co z dotacją?
 

BartekD

Zadomawiam się
Wiem, ale to bzdury, więc nie warto ich powielać.
To że ktoś się spóźnił, nie oznacza że oferty nie było.

Kiedy wydali Ci soula i co z dotacją?
Właśnie do mnie jedzie. Umowa na dotację podpisana 3 tygodnie temu. Po oczekiwaniu na zatwierdzenie wniosku od połowy grudnia 2021 roku.
 

eldawido

Zadomawiam się
Naklejka prawie jak "sfinansowano z 500+"
Już widzę jak się cieszy zwykły obywatel na widok naklejki np. na takiej tesli Y.
 
Last edited:

gim-kg

Pionier e-mobilności
Naklejka prawie jak "sfinansowano z 500+"
Już widzę jak cieszy zwykłych obywateli np. na takiej tesli Y.
Ale kto zmusza cię do dofinansowania? Nie bierzesz, nie naklejasz naklejki. Gdyby Orlen zrobił by promocje 750 zł miesięcznie za umieszczenie naklejki „Tankuje tylko na Orlen” to kolejki były by na stacjach. Nieważne czy ktos by jeździł Fiatem czy BMW7
 

mALEK

Posiadacz elektryka
Ale kto zmusza cię do dofinansowania? Nie bierzesz, nie naklejasz naklejki. Gdyby Orlen zrobił by promocje 750 zł miesięcznie za umieszczenie naklejki „Tankuje tylko na Orlen” to kolejki były by na stacjach. Nieważne czy ktos by jeździł Fiatem czy BMW7
jezeli orlen umiesci na tej nalepce informacje, ze polowe tankowanego paliwa dotuje unia europejska, to bardzo chetnie :)
osobiscie z nalepka nie mam zadnego problemu, razi mnie tylko jej "przekaz" i forma. jest po prostu prymitywna. wiec bardzo chetnie ja uzupelnie m.in. o tresci dot. funduszy UE ;)
 

gim-kg

Pionier e-mobilności
jezeli orlen umiesci na tej nalepce informacje, ze polowe tankowanego paliwa dotuje unia europejska, to bardzo chetnie :)
osobiscie z nalepka nie mam zadnego problemu, razi mnie tylko jej "przekaz" i forma. jest po prostu prymitywna. wiec bardzo chetnie ja uzupelnie m.in. o tresci dot. funduszy UE ;)
Nie wiem czy akurat w programie „mój elektryk” są fundusze europejskie. Jeżeli tak ta powinna być informacja o tym na naklejce. Korzystam z dofinansowania „mój prąd” 3.0 i na tabliczce którą należy umieścić na ogrodzeniu bądź na budynku jest informacja o funduszach europejskich.
 
Top