Naklejki

nnnnn

Pionier e-mobilności
Tymczasem na FB „Kierowcy samochodów elektrycznych wPolsce” piszą:


UWAGA NA NAKLEJKI NA AUCIE INFORMUJACE O DOFINANSOWANIU

Kontrolują i wypowiadają dotacje. Znajomy dostał list w którym nakazują mu zwrócić dotację w pełnej kwocie z uwagi na złamanie warunków umowy, a mianowicie posiadania odpowiednio przyklejonej naklejki informacyjnej. Zrobilismy małe dochodzenie i zgłosiła to prywatna osoba która fotografowała każdego elektryka bez naklejki jak leci "do weryfikacji". Tak samo jak chodzą i robią zdjęcia źle zaparkowanym autom na chodnikach, trawie itp tylko miejsce wysłania zgłoszenia jest inne. Udało nam się nawet zlokalizować na fb małą 75 osobową grupę zamkniętą na której zrzeszają się osoby które prowadzą różne krucjaty przeciw elektrykom w tym zgłoszenia.

Jako że zgłaszający nie ma prawa wiedzieć kto musi mieć naklejkę a kto nie, więc robi zdjęcia wszystkim i wysyła hurtem do weryfikacji. Najwyżej odrzucą część. A druga część ma problem.

Szykuje się chyba nowy rodzaj wojny petrolheadów z kierowcami elektryków..

Rząd nie musi ludzi wykańczać, sami nawzajem się wszyscy wykończymy. 😂”
A gdzie ma być naklejka? Jeśli na zewnątrz i jest to można próbować się tłumaczyć że ktoś sciągnął. Jak znaczki w samochodach swego czasu
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Co to za umowa jak jedna ze stron jej nie wypełnia? Dla mnie kasa na koncie to warunek podstawowy , bo to jest celem umowy Dofinansowanie! A nie nalepka i reszta, to sprawy poboczne ważne jak inne warunki dodatkowe.
Fundusz nie zawiera umowy dla nalepki, tylko Ty dla dofinansowania i jak Cię dofinansują to wtedy spełniasz warunki. Kwestia czasu ale tego nie określono.
 
Last edited:

Famkot

Zadomawiam się
Doczytałem, od podpisania:)
A umowa dotyczy Przedsięwzięcia, które trwa od wydania samochodu. Także czeka mnie tylko 5 miesięcy z naklejka:))
 

viallos

Pionier e-mobilności
Ja tydzień temu poprosiłem PKO Leasing o dostarczenie naklejki i przed wyjazdem weekendowym w sobotę rano umieściłem ją jak tutaj pokazane.

1667821099644.png
 

Famkot

Zadomawiam się
A masz cos w umowie gdzie ma byc ta naklejka ?
Chcialbym na tylnej szybie ale sam nie wiem czy tam mozna…
Ktos pisal ze ma byc tylko naklejka ale nie ma informacji aktualnie w umowie gdzie ona ma byc naklejona.
Nie, w umowie ani na stronie nie znalazłem informacji. Przykleiłem na klapie bagażnika pod szyba, w ID3 akurat tam jest miejsce
 
Top