Naklejki

gim-kg

Pionier e-mobilności
Jeszcze nie ma umowy. Myślałem, że są to wytyczne NFOŚiGW i każdy kto korzysta z dofinansowania ma taki obowiązek. Oczywiście wcale mi sie to nie podoba bo nie lubię oklejać samochodu czymkolwiek.
Jeżeli nie chcesz umieszczać naklejki to trzeba było nie brać dofinansowania. Nie jest ono obowiązkowe.
 

Pabloss

Posiadacz elektryka
Wolał bym tutaj bez polityki. I nie chodziło mi o to, aby uchylać się od obowiązku skoro chcę skorzystać z dofinansowania. Nie zmienia to jednak faktu że nie lubię oklejania samochodu jakimikolwiek naklejkami. Pozwolę sobie jeszcze zapytać czy może być np. zamiast naklejki magnes ?
 

McKwacz

Zadomawiam się
Naklejki są obowiązkowe przez dwa lata. Wynikają z umowy dofinansowania. W żadnej umowie nie ma określonych konsekwencji wynikających z braku naklejki. Tylko NFOŚIGW może skontrolować Twôj samochód czy posiada naklejki. O kontroli, jej miejscu i czasie są zobowiązani uprzedzić Cię co najmniej dwa tygodnie przed kontrolą. Żaden właściciel elektryka w Polsce z dotacją nie został jeszcze skontrolowany. Resztę dopowiedz sobie… 😜
 

domingo

Fachowiec
Jak Wam te naklejki tak wadzą i urągają godności to nie naklejajcie, może wtedy uruchomią Wasze weksle i będziecie sobie wtedy kombinować dalej jak się sądzić. "Bo przecież w innych krajach..."🤦‍♂️ no brakuje jeszcze tylko argumentu: A Tusk co robił?!
Ogarnijcie się trochę.
 

gim-kg

Pionier e-mobilności
no można na to spojżeć z innej strony - czy w innych krajach które dofinansowują elektryki jest obowiązek oblepiania samochodu ?
Takie są wymagania w PL. Ja też musiałem wywiesić na płocie tabliczkę o dofinansowaniu na PV, choć osoby które miały wyższe dofinansowanie w programach ”mój prąd 1.0 i 2.0” nie miały takiego obowiązku.
Skoro podpisujesz umowe na dofinansowanie to dlaczego nie chcesz spełniać jej warunków?
 
Top