Naklejki

ELuk

Pionier e-mobilności
Naklejka hmm..,
Ja rozumiem ten obciach…
to jak wstyd że 500+ bierzesz, i jeszcze musisz to ludziom obwieścić…
to jakbyś się przyznawał ześ pisior.., albo dzieciorób jakiś…
Albo 🤭
🤣🤣🤣
W sumie to wstyd się przyznać tą naklejką, że
żeby takie „drogie” auto kupić to od pisiorów jałmużnę wziąłeś 😱😉🤣🤣🤣
 

viallos

Pionier e-mobilności
Ja naklejkę mam ... mam w d... co inni myślą ... kasę wziąłem na pewno nie od Pisiorow tylko od siebie. Uznaje to za rodzaj ulgi podatkowej ... bo tak defacto to powinno wyglądać. Byłoby taniej, prościej itp.

Poza tym 500+ powinno być dokładnie tak samo rozliczane. Ulga podatkowa a nie kasa dla nierobów.
Jak jesteś nierobem i narobiłeś dzieci to ewentualnie pomoc społeczna ... ale w towarze wtedy a nie piniądzach.
 

daniel

Señor Meme Officer
Poza tym 500+ powinno być dokładnie tak samo rozliczane. Ulga podatkowa a nie kasa dla nierobów.
Jak jesteś nierobem i narobiłeś dzieci to ewentualnie pomoc społeczna ... ale w towarze wtedy a nie piniądzach.
100% racji.

Poza tym wstyd to nie brać 500+. Pełno samochodów jeździ i jachtów pływa z naklejką "Sfinansowano z 500+". :ROFLMAO:

Kurcze, może by tak nakleić jedną obok drugiej? :D
 

Quba88

Posiadacz elektryka
A czarne tło? Nie ma w sumie chyba powiedziane, że nie może być. Ogólnie póki co mam magnes bo jeszcze nie zdecydowałem ostatecznie gdzie chce to mieć.
Ja mam transparentny na czarnym aucie. Nie ma.zakazu w warunkach. Połowę.mam.po lewej od.loga Tesli a druga po prawej.
 

Jobski

Zadomawiam się
Dawno tu nie było nikogo z nową naklejką, może dlatego, że nie ma wypłat?
W sumie już spotkałem dwie osoby które czekają na zwrot ponad rok.
Ja w zestawie dostałem białą i od razu stwierdziłem, że nie ma szans żeby ją gdzieś umieścić na pomarańczowym aucie zwłaszcza, że nie mam miejsca z tyłu gdzie mógłbym ją zgodnie z u mową umieścić.
Zanabyłem przeźroczystą która prezentuje się tak.
IMG_20230703_211712921~2_DxO.jpg
 
Last edited:
Top