Naklejki

Jaro_bwo

Zadomawiam się
Departament Cię pozdrawiam, w mordę.. :D Co za partactwo departamentowe :sick:
Ciekaw jestem, jak będzie z realizacją przelewów dla leasingów firmowych - jak już oczywiście kandydaci całą ścieżkę (to chyba jest tzw. ścieżka zdrowia) zaliczą..

Pozdrawiam
Dofinansowanie ogarniał mi leasing, akceptacja wniosku trwała bite 30 dni więc całkiem spoko, później 1.5 tyg konstruowali i umowę, jakby ktoś miał pytania to śmiało
 

Aga_Sol

Nowy na Forum
Pytanie - czy taką naklejkę może będzie zdjąć z samochodu? właśnie ją dostałam, brzydka jak noc, a Tesla ładna :)
Nie zauważyłam tego wątku na forum i zadałam to samo pytanie w tematach ogólnych dot. dofinansowania.
Drugie pytanie - JAK DŁUGO REALNIE czekaliście na dotację od pierwszego podpisu umowy? Ja podpisałam umowę na początku marca, samochód odebrałam w końcu maja, z BOŚ się ze mną buja dalej... dziś dopiero dostałam podpisaną umowę i tę naklejkę.... brrr do przyklejenia🥴
 

Aga_Sol

Nowy na Forum
Dawno tu nie było nikogo z nową naklejką, może dlatego, że nie ma wypłat?
W sumie już spotkałem dwie osoby które czekają na zwrot ponad rok.
Ja w zestawie dostałem białą i od razu stwierdziłem, że nie ma szans żeby ją gdzieś umieścić na pomarańczowym aucie zwłaszcza, że nie mam miejsca z tyłu gdzie mógłbym ją zgodnie z u mową umieścić.
Zanabyłem przeźroczystą która prezentuje się tak.
View attachment 11771
prezentuje się całkiem całkiem, ja nad swoją dumam, gdzie to przykleić żeby było jako tako... mam biały, to chyba jakoś ujdzie. Na razie dostałam naklejkę, pieniądze gdzieś ugrzęzły ...
 

elektryk

Pionier e-mobilności
Pytanie - czy taką naklejkę może będzie zdjąć z samochodu? właśnie ją dostałam, brzydka jak noc, a Tesla ładna :)
Nie zauważyłam tego wątku na forum i zadałam to samo pytanie w tematach ogólnych dot. dofinansowania.
Drugie pytanie - JAK DŁUGO REALNIE czekaliście na dotację od pierwszego podpisu umowy? Ja podpisałam umowę na początku marca, samochód odebrałam w końcu maja, z BOŚ się ze mną buja dalej... dziś dopiero dostałam podpisaną umowę i tę naklejkę.... brrr do przyklejenia🥴
Kup na Allegro za 20 zł przeźroczystą naklejkę i nalep pod prawym lusterkiem na drzwiach pasażera. Wygląda to całkiem spoko na białym lakierze, mało kto na to zwraca uwagę, a już na bank nie kierowca :)
 

ypl

Pionier e-mobilności
Skąd wziąć tą naklejkę? Przysyłają ją pocztą po wypłacie dotacji?
 

ypl

Pionier e-mobilności
Acha, czyli jeszcze muszę za to zapłacić 🤣
 
Top