Nowe salony i serwisy Tesli w Polsce

Kszychu

Posiadacz elektryka
Katowice: Salon-serwis wygląda na przygotowany na otwarcie, brak osób pracujących przy salonie, brakuje tylko loga na budynku. Bramy pozamykane, teren uprzątnięty. Czekamy chyba do maja 2024.
Są jakieś ładowarki chociaż wolne? Bo z tego co słyszałem to problemy z wydawaniem aut w Katowicach wynikają w dużej mierze z tego że mają tylko kilka wallconnectorów na parkingu i nie są w stanie nadążyć z ładowaniem aut przed wydaniem
 

inter

Pionier e-mobilności
Są jakieś ładowarki chociaż wolne? Bo z tego co słyszałem to problemy z wydawaniem aut w Katowicach wynikają w dużej mierze z tego że mają tylko kilka wallconnectorów na parkingu i nie są w stanie nadążyć z ładowaniem aut przed wydaniem
Ale niedaleko jest SuC (E. Leclerc - dosłownie z 600 m), i dawali darmowe ładowanie.
 

yarrker

Fachowiec
Są jakieś ładowarki chociaż wolne? Bo z tego co słyszałem to problemy z wydawaniem aut w Katowicach wynikają w dużej mierze z tego że mają tylko kilka wallconnectorów na parkingu i nie są w stanie nadążyć z ładowaniem aut przed wydaniem
Ładowanie aut do wydania to nie jest priorytet , ja w ząbkach dostałem na 19%
 

Pepek

Posiadacz elektryka

Czyli będą w Gdańsku samochody wydawać?
Ta, to samo już było w innym wątku (odnośnie jazd próbnych) - na razie to tylko pop-up store (kontenerek postawiony na parkingu) i tylko dla jazd próbnych (tylko Y-ki mają jak coś). Ale kiedyś na pewno mają auta w Gdańsku wydawać, ponoć jeszcze w tym roku, ale jakoś ciężko mi w to uwierzyć (znając ich przeszłe zapewnienia). ;)
 

inter

Pionier e-mobilności
Ta, to samo już było w innym wątku (odnośnie jazd próbnych) - na razie to tylko pop-up store (kontenerek postawiony na parkingu) i tylko dla jazd próbnych (tylko Y-ki mają jak coś). Ale kiedyś na pewno mają auta w Gdańsku wydawać, ponoć jeszcze w tym roku, ale jakoś ciężko mi w to uwierzyć (znając ich przeszłe zapewnienia). ;)
Pewnie będzie, ale do konkretów, to jeszcze daleka droga.
 

Pabloss

Posiadacz elektryka
Wczoraj przejeżdżałem koło planowanego salonu i serwisu Tesli w Katowicach (ul. Roździeńskiego). Niestety nie widziałem, aby cokolwiek się tam działo. Mam nadzieję, że prace tam trwają np. w środku i ich po prosu nie widać. Do końca marca coraz bliżej.
 

inter

Pionier e-mobilności
Wczoraj przejeżdżałem koło planowanego salonu i serwisu Tesli w Katowicach (ul. Roździeńskiego). Niestety nie widziałem, aby cokolwiek się tam działo. Mam nadzieję, że prace tam trwają np. w środku i ich po prosu nie widać. Do końca marca coraz bliżej.
Prace są wewnątrz zakończone, a otwarcie to maj.
 

inter

Pionier e-mobilności
Skąd masz takie informacje ?
W lutym, rozmawiałem z osoba z Tesli. Mówił wtedy, że trwa wyposażanie i montaż monitoringu. A otwarcie w okolicach maja.
 
Top