Nowe salony i serwisy Tesli w Polsce

Pabloss

Posiadacz elektryka
Pisałem o tym, bo przejeżdzałem w poniedziałek 25.12. Dzisiaj bedę przejeżdzał, to zobaczę co zrobili. A może już jakieś elementy podbudowy SuC są na placu? Skończyli Bonarkę to robią tu, takie życzenie Noworoczne.
Oby tak było, daj znać.
 

inter

Pionier e-mobilności
Byłem, zobaczyłem i zwątpiłem. Kostka ułożona, teren ogrodzony barierkami i pojawiły się stare banery mocno zniszczone, że teren prywatny jest własnością firmy Wawrosz. Wawrosz był właściciele wcześniej, zanim nastał BAH, który jednak wynajmował budynek.
 
Last edited:

inter

Pionier e-mobilności
Aktualnie Tesla do Katowic poszukuje:
Kierownik Serwisu - Katowice
Tesla Katowice
5 godzin temu 190 kandydatów

Parts Advisor/Doradca do spraw części i akcesoriów - Katowice
Tesla Katowice
1 dzień temu Bądź jednym z pierwszych 25 kandydatów

Service Technician/Technik serwisowy - Katowice
Tesla Katowice
1 dzień temu 47 kandydatów

Service Advisor/Doradca serwisowy - Katowice
Tesla Katowice
2 tygodnie temu Bądź jednym z pierwszych 25 kandydatów

Service Technician/Technik serwisowy - Katowice
Tesla Katowice
1 dzień temu 47 kandydatów

Doradca Handlowy - Katowice (polskojęzyczne)
Tesla Katowice
1 miesiąc temu 155 kandydatów

Szukają jeszcze do Ząbek i mobilnych do Warszawy, innych danych o Gdańsku, Poznaniu brak.
 
Last edited:

inter

Pionier e-mobilności
Czyli do otwarcia minimum 3 miesiące ale realnie pewnie pół roku lub trochę więcej.
Pewnie tak, ciągle szukają, ale widać że sporo zgłoszeń na kierownika. Ostatnia informacja była, o otwarciu w kwietniu 2024 r.
 

inter

Pionier e-mobilności
Aktualizacja Katowic.
Coś jednak się dzieje, zniknąło stare logo BAH. Dalej jest poprawiana kostka przed salonem.
Banery o terenie prywatnym firmy Wawrosz wg. mnie to ściema.
 

slaveq

Pionier e-mobilności
Aktualizacja Katowice.

Z pewnych źródeł zapoznanych na ładowarce (gorąco pozdrawiam) to właśnie to miejsce o którym mówimy na pewno będzie salonem Tesli :).
 

inter

Pionier e-mobilności
Aktualizacja Katowice.

Z pewnych źródeł zapoznanych na ładowarce (gorąco pozdrawiam) to właśnie to miejsce o którym mówimy na pewno będzie salonem Tesli :).
Roboty w salonie się rozpoczęły, w niedzielę ktoś był i robił pomiary frontu salonu.
 
Top