Nowe salony i serwisy Tesli w Polsce

Pleśniak

Posiadacz elektryka
Taka informacja się na facebooku pojawiła, od sprawdzonego użytkownika.
Wszelkie namiary na takie info na fb mile widziane na priv. W piątek będę na Model 3 Roadshow w Gdańsku to podpytam, ale wątpię, że dostanę jakąkolwiek sensowną odpowiedź.
 

inter

Pionier e-mobilności
Wszelkie namiary na takie info na fb mile widziane na priv. W piątek będę na Model 3 Roadshow w Gdańsku to podpytam, ale wątpię, że dostanę jakąkolwiek sensowną odpowiedź.
Szukałem tego, ale jest tyle postów, że aktualnie nie potrafię odszukać. Czytałem dzisiaj rano.
 

Pleśniak

Posiadacz elektryka
Szukałem tego, ale jest tyle postów, że aktualnie nie potrafię odszukać. Czytałem dzisiaj rano.
Jedno co daje mi nadzieję, to ogłoszenia Tesli o pracy w Gdańsku, które nadal wiszą na ich stronie.
 

Jac3k

Posiadacz elektryka
Jeśli chodzi o Katowice to widać, że rekrutacja nadal trwa na kilka pozycji więc temat pewnie nadal jest aktualny. Zresztą nie ma lepszego miejsca niż południe polski na drugi serwis.

1701873799800.png
 

Olecki

Pionier e-mobilności
Jeśli chodzi o Katowice to widać, że rekrutacja nadal trwa na kilka pozycji więc temat pewnie nadal jest aktualny.
Pierwsze ogłoszenia to się pojawiły koło stycznia więc trochę to już trwa. Tylko że przy stawkach które proponują to praca wyłącznie dla tych co pracują dla pracy a nie pieniędzy więc jeszcze może im się zejść ze skompletowaniem załogi.
 

wojtkow

Posiadacz elektryka
Pochodzi z Południowej Afryki. Urodził się i wychował w stołecznej Pretorii w mieszanej narodowościowo białej rodzinie. Jego ojciec, inżynier Errol Musk, jest rodowitym Afrykanerem, natomiast matka, modelka i dietetyczka Maye Musk jest Południowoafrykanką urodzoną w Kanadzie.
No tak, zapomniałem, że on jest Afrykanerem :)
 

inter

Pionier e-mobilności
Z nowych plotek. Salon w Katowicach na przełomie marca i kwietnia 2024. Salon bez serwisu w Poznaniu i Gdańsku później. Duży Hub SuC w Gliwicach na skrzyżowaniu A1 i A4.
 
Top