Nowe salony i serwisy Tesli w Polsce

inter

Pionier e-mobilności
I to jest super wiadomość jeśli się potwierdzi:).
Ostatnio były opóźnienia, bo w termin styczniowy to już nie wierzyłem. Może marzec-kwiecień się sprawdzi.
 

inter

Pionier e-mobilności
Aktualizacja dot. salonu-serwis w Katowicach.
Dzisiaj zauważyłem ciekawą rzecz, przed salonem w miejscu gdzie jest parking, częściowo zdjęto kostkę brukową. Czyżby przygotowania pod SuC?
 
Last edited:

TomRS

Posiadacz elektryka
Kolega z branży samochodowej powiedział mi ostatnio, że w 2024 ma powstać salon i serwis Tesli w Poznaniu. Ktoś pisał wcześniej o salonie, ale ponoć serwis też. Byłoby super, bo miałbym wszystko pod nosem :)
 

inter

Pionier e-mobilności
Kolega z branży samochodowej powiedział mi ostatnio, że w 2024 ma powstać salon i serwis Tesli w Poznaniu. Ktoś pisał wcześniej o salonie, ale ponoć serwis też. Byłoby super, bo miałbym wszystko pod nosem :)
Coś nie dowierzam, salon-serwis w Katowicach słychać już od ubiegłego roku, a idzie to jak krew w piach.
 

Pabloss

Posiadacz elektryka
No tak nie ma informacji sprawdzonych więc można tak powiedzieć że idzie jak "krew z nosa", ale w piątek przejeżdżałem w Katowicach koło prawdopodobnego salonu i serwisu (ul. Roździeńskiego) i panowie zdejmowali kostkę i coś tam dłubali, bezpośrednio przed salonem. Więc może ....
 

inter

Pionier e-mobilności
No tak nie ma informacji sprawdzonych więc można tak powiedzieć że idzie jak "krew z nosa", ale w piątek przejeżdżałem w Katowicach koło prawdopodobnego salonu i serwisu (ul. Roździeńskiego) i panowie zdejmowali kostkę i coś tam dłubali, bezpośrednio przed salonem. Więc może ....
Pisałem o tym, bo przejeżdzałem w poniedziałek 25.12. Dzisiaj bedę przejeżdzał, to zobaczę co zrobili. A może już jakieś elementy podbudowy SuC są na placu? Skończyli Bonarkę to robią tu, takie życzenie Noworoczne.
 
Last edited:
Top