Nowe salony i serwisy Tesli w Polsce

Jac3k

Posiadacz elektryka
We wrześniu też stały, potem znikły i od tego tygodnia znów stoją. Historia salonu jest ciekawa. Auto-Kopex miał tam salon Hondy i obok Hyundaia. Kiedy sprzedał cały dział samochodowy, Hyundaia kupił Wawrosz, a wcześniej AutoKopex zamknął salon Hondy. Wawrosz otworzył tam salon aut używanych. Kilka lat temu salon kupił BAH i tam sprzedawał swoje samochody do czasu upadku. Wygląda, że do momentu otwarcia salonu Tesli, Wawrosz "pożycza teren".
Czy wiadomo coś w temacie serwisu w Katowicach. Słyszałem coś, że nie ma potwierdzenia o wynajęciu/zakupie budynku przez Tesle. Obecnie wszystkie spekulacje jakoś ucichły.
 

paradox

Pionier e-mobilności
A mi się wydaje, że Elon przeczytał tutaj na forum, że co niektórzy uważają, iż salon Tesli w Ząbkach jest zbyt mało glamour, z obawy, że ten w Katowicach także nie spełni ich oczekiwań, postanowił osobiście poszukać czegoś bardziej odpowiedniego ;). Zapewne w ciągu "dwóch tygodni" osobiście przyleci do Polski i dokona wyboru lokali na nowe salony Tesli w Polsce.
ciekawe czy Elon jest świadomy gdzie jest Polska.....?
 

inter

Pionier e-mobilności
To jest wykształcony Amerykanin, więc oczywiście wie. W Ohio rzecz jasna.
Pochodzi z Południowej Afryki. Urodził się i wychował w stołecznej Pretorii w mieszanej narodowościowo białej rodzinie. Jego ojciec, inżynier Errol Musk, jest rodowitym Afrykanerem, natomiast matka, modelka i dietetyczka Maye Musk jest Południowoafrykanką urodzoną w Kanadzie.
 

inter

Pionier e-mobilności
Czy wiadomo coś w temacie serwisu w Katowicach. Słyszałem coś, że nie ma potwierdzenia o wynajęciu/zakupie budynku przez Tesle. Obecnie wszystkie spekulacje jakoś ucichły.
Wygląda, że dalej wynajmują firmie Wawro, który był właścicielem przed Jaguarem, ale tylko teren zewnętrzny, w środku jest pusto.
Pewnie tak jak mi mówiono w listopadzie, końcówka stycznia 2024 jest aktualna. W Libero samochodów jest całe mnóstwo, zajmowały kilka dni temu, bardzo dużą część parkingu na piętrze.
Nieaktualny jest salon-serwis w Gdańsku, temat upadł.
 
Top