Nowe salony i serwisy Tesli w Polsce

inter

Pionier e-mobilności
Sprzedawców? Rozumiem na stanowiska kierownicze, ale sprzedawców? Przecież to są zwykle ludzie, którzy na rynku pracy są łatwo dostępni i bardzo szybko przestają być. Pierwsze ogłoszenia na Poznań wisiały już jakoś od sierpnia 2023, ale to na stanowiska kierownicze. Od tego czasu to pewnie minie przynajmniej półtora roku. Szefa serwisu szukali kilka miesięcy temu, już takiego ogłoszenia nie ma. No zobaczymy. Pozostanę mimo wszystko w tym przypadku optymistą :)
Dokładnie, na sprzedawców. A i tak, jak rok otwarli Show Room, to część ekipy była z Niemiec i Warszawy. A ogłoszenia sewisantów, to były dokładnie ponad rok temu (bodajże luty-marzec 2023). To czas liczony wg Elona.
 

kaktus

Posiadacz elektryka
Ptaszki ćwierkają, że jak tylko skompletują ekipę to będziemy mieli bardzo szybko salon i serwis w Poznaniu 🙂
Nie byłbym tak optymistycznie nastawiony. Totalnie nie kojarzę pustego budynku w Swadzimiu do przejęcia i aranżacji na salon samochodowy co by oznaczało, że albo będą budować coś od zera, albo przejmą od kogoś istniejącego kto nawet jeszcze się nie zaczął zamykać. Gdzie czas na przystosowanie?

W obu scenariuszach to będzie sporo czasu i zajmie z rok w optymistycznym scenariusz.
 

blazej

Pionier e-mobilności
Jeżeli mieliby faktycznie budować salon (a z tego co wiem, taki temat był grany) i jeszcze nic nie zaczęli (a pewnie nie), to faktycznie rozmawiamy o przynajmniej roku. Co prawda braliśmy udział w projektowaniu salonu całkiem sporego, który był otwarty od wbicia łopaty w ok. 8 miesięcy, ale to był raczej wyjątek.

Jedyna szansa, by salon otworzyli... nie wiem... w IKW 2025 to jest przejęcie istniejącego salonu. Realnie myślę, że o takim terminie rozmawiamy. 6-8 miesięcy w optymistycznym wariancie.

Oczywiście przy założeniu, że żadne prace jeszcze nie zostały rozpoczęte. Ja niestety nigdy nie zwracałem uwagi na to, czy w tej okolicy cokolwiek się dzieje.

EDIT:
Dodano ofertę pracy dla technika serwisowego w Swadzimiu.
 
Last edited:

wojtkow

Posiadacz elektryka
W Swadzimiu Krotoski miał salon Maxusa a już go nie ma (Ogrodowa 11). Może to jest trop.
Chociaż zgadzam się z tymi, którzy twierdzą, że to potrwa. Tesla udowodniła, że nie śpieszy jej się z otwieraniem salonów.
 

TomRS

Posiadacz elektryka
W Swadzimiu Krotoski miał salon Maxusa a już go nie ma (Ogrodowa 11). Może to jest trop.
Chociaż zgadzam się z tymi, którzy twierdzą, że to potrwa. Tesla udowodniła, że nie śpieszy jej się z otwieraniem salonów.
A koło galerii A2 nie zwolnił się któryś z salonów ? Super by było, bo jak mam jechać do Warszawy tylko po to, żeby stwierdzili wadliwą oponę, to nie jestem najszczęśliwszy.
 
Last edited:
Top