Nowe salony i serwisy Tesli w Polsce

dawidgora

Posiadacz elektryka
aż dziw że w Krakowie nie ma salonu
Myślę, że to kwestia czasu. Nie mam aktualizacji plotek, ale skoro wcześniej były to plany zapewne dalej są. Najważniejszy poza tym jest serwis i i tak fajnie, że jest teraz w Kato.
 

slaveq

Pionier e-mobilności
Wydaje mi się, że Katowice obecnie są sensowniejsze. Mimo , że Kraków mi bardziej pasuje to Katowice obsłużą całą południową Polskę a może i nawet północne Czechy.
 

kaktus

Posiadacz elektryka
View attachment 19192
Chyba muszą przyśpieszyć, przy coraz większej sprzedaży, zatkają się te dwa salony.
Czy to jest to miejsce o którym mówimy? Plac nie wydaje się jakoś przesadnie duży, miejsca na rozbudowę brak a lokalizacja naprawdę mierna :) choć BMW w pobliżu równiej wiele lepszej nie ma….
 

Attachments

  • IMG_9943.jpeg
    IMG_9943.jpeg
    2,8 MB · Liczba wyświetleń: 36

wojtkow

Posiadacz elektryka
Tak, to ten budynek miedzy DK92 a Ogrodową. AFAIK nic innego pustego, co nadaje się choć odrobinę na salon, w Swadzimiu nie stoi. No chyba, że lokalizacja w ogłoszeniu jest "przybliżona" i chodzi np o Baranowo czy Przeźmierowo.
 

wojtkow

Posiadacz elektryka
BMW Olszowiec zbankrutowało ale to jest po drugiej stronie miasta na Szczepankowie
Ale tam już jest Smorawiński, niestety, bo mam rodzinę na Szczepankowie i ta lokalizacja byłaby dla mnie idealna.
 
Top