Nowe salony i serwisy Tesli w Polsce

blazej

Pionier e-mobilności
Ale dlaczego dostali by najgorszą lokalizację Krotoskiego w Pzn jeśli by się z nim dogadali? :)
Dyskusyjne czy najgorszą. Z wielu powodów sam Swadzim jest ok, ale jeśli założymy, że Tesla ma w dupie sam wygląd salonu (a po odbiorze auta w Katowicach uważam, że oni serio mają niskie standardy...), to kryterium „cena” może być tutaj jedynym.
 

wojtkow

Posiadacz elektryka
Lokalizacja jest IMO bardzo dobra, blisko węzła S11 z DK92, dobry dojazd do miasta etc. Problemem jest wygląd tej hali, która wygląda jak stary hangar, ale ja nie jeżdżę do salonu / serwisu dla wyglądu budynku.
Smart miał na początku futurystyczne salony (nie w PL) a sprzedaży nie zrobił, bo nie to się sprzedaje.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Kupuje się Tesle w internecie, to mnie tam wsio rawno, byleby byl łatwy dojazd .Takie np Zabki to zadupie ale z korkami.
To nie są salony dla kawki i hostessy.
 

TomRS

Posiadacz elektryka
Kupuje się Tesle w internecie, to mnie tam wsio rawno, byleby byl łatwy dojazd .Takie np Zabki to zadupie ale z korkami.
To nie są salony dla kawki i hostessy.
Łatwy i niezbyt daleki. Wczoraj musiałem pojechać do Poznań - Ząbki - Poznań i biorąc pod uwagę czas prac serwisowych plus przerwy na ładowanie, to zajęło mi to czas od 8 rano do 21.30. Trochę jednak długo, więc jeszcze kilka lokalizacji by się zdecydowanie przydało. Wygląd salonu to dla mnie sprawa kompletnie wtórna.
 

Pabloss

Posiadacz elektryka
A tak na marginesie co jest nie tak z salonem w Katowicach. Wcześniej była tam Honda, potem LandRover,a teraz Tesla. Poza szyldami nie wiele się zmieniło. Obok jest Lexus i tez nie ma wyglądu ŁAAŁ. Mnie osobiście wygląd salonu jest rzeczą drugorzędną. Ale uważam również, że nie wygląda źle.
 

flawn

Zadomawiam się
Mnie w Katowicach głównie zdenerwował termin oczekiwania na serwis - 4 tygodnie (umawiałem się przedwczoraj). Za mało tych serwisów w PL :(
 
Top