Nowe salony i serwisy Tesli w Polsce

KrzysztofFly

Moderator

Kszychu

Posiadacz elektryka
W Katowicach w Libero było podobnie. Kilka TWC na parkingu i wydawali auta z takim stanem naładowania z jakim zjechały z lory. W tym nowym salonie w Katowicach chyba jest z tym troche lepiej. Kilka TWC przed budynkiem i kilka za budynkiem. Ale I tak wątpie że ostatniego dnia kwartału wydadzą Ci auto nabite do 80% :D
 

Pedr

Posiadacz elektryka
Tylko chłopaki wspominali, że nawet nie mają TWC i ładują demo z gniazdka. Ale gdybym nie musiał jechać do Warszawy, to nie miałbym problemu z minimalnym stanem baterii i zdecydowanie wolałbym odebrać samochód na miejscu. Więc trzymam kciuki aby jak najszybciej uruchomili taką opcję.
 

Kszychu

Posiadacz elektryka
Ale gdybym nie musiał jechać do Warszawy, to nie miałbym problemu z minimalnym stanem baterii
Przy wydaniu dawali darmowe kilometru na SuC. Więc o ile stan baterii pozwoli na dojechanie do SuC, to nie ma tragedii. Ale też pchanie się do centrum świeżo odebranym autem żeby je naładować to słaba opcja. W Katowicach SuC przynajmniej był dosłownie po drugiej stronie drogi
 

Pedr

Posiadacz elektryka
Przy wydaniu dawali darmowe kilometru na SuC. Więc o ile stan baterii pozwoli na dojechanie do SuC, to nie ma tragedii. Ale też pchanie się do centrum świeżo odebranym autem żeby je naładować to słaba opcja. W Katowicach SuC przynajmniej był dosłownie po drugiej stronie drogi
Zgadza się - dają 150km chociaż miałem chyba naładowany do 80%. A co do SUC w Poznaniu, to dla mnie lokalizacja jest prawie idealna (minus płatny parking w City Parku) bo mam firmę zaraz obok :) Teraz więc czekam na: ciekawą promocję (skoro raz mogli dać 20k darmowych km, to co mogą dać przy kolejnym kwartale :unsure:), kwestie nowych dotacji i odbiór w Poznaniu. Ostatni element układanki już prawie w zasięgu ...
 

TomRS

Posiadacz elektryka
Wbić się w ciągu dnia na SuC w Poznaniu, to trzeba mieć trochę szczęścia. Mnie to zdążyło zirytować w ciągu dwóch tygodni, więc przez jakiś czas ładowałem się z cegły a w końcu uruchomiłem WC. Poleganie na tym akurat SuC to nie najlepszy pomysł.
 

Pedr

Posiadacz elektryka
Wbić się w ciągu dnia na SuC w Poznaniu, to trzeba mieć trochę szczęścia.
Fakt - ciągle zajęte, ale jednak zdarzają się również takie sytuacje: poniedziałek 12.25.
 

Attachments

  • 20240805_122545.jpg
    20240805_122545.jpg
    3,6 MB · Liczba wyświetleń: 36

TomRS

Posiadacz elektryka
Fakt - ciągle zajęte, ale jednak zdarzają się również takie sytuacje: poniedziałek 12.25.
Zgadza się, jednak czatowanie przy aplikacji na wolne miejsce chyba nie jest najlepszym sposobem spędzania czasu. Ale może taki jest ukryty cel Tesli - zniechęcić użytkowników do SuC i przerzucić ciężar rozwoju sieci ładowarek na niezależne podmioty.
 

camel

Zadomawiam się
byłem dziś zobaczyć w Długołęce były salon Hondy, czyżby pod WC3? ;)
 

Attachments

  • PXL_20240819_173810862.jpg
    PXL_20240819_173810862.jpg
    625,8 KB · Liczba wyświetleń: 74
  • PXL_20240819_173751319.jpg
    PXL_20240819_173751319.jpg
    934,8 KB · Liczba wyświetleń: 73
  • PXL_20240819_173747437.MP.jpg
    PXL_20240819_173747437.MP.jpg
    563,4 KB · Liczba wyświetleń: 73
Top