Nowe salony i serwisy Tesli w Polsce

camel

Zadomawiam się
Jest info na Facebooku o salonie-serwisie we Wrocławiu na Długołęce. Stary salon Hondy.
Potwierdzenie tego co było tu już pisane. Teraz pojawiły się słupki z napisami tylko dla autoryzowanego pojazdu Tesli.
Miejsce dobre dla promocji marki obok wielu innych salonów samochodowych.
 

inter

Pionier e-mobilności
Nagły zwrot w salonach, chyba wynika z problemów dealera Hondy i Tesla przejmuje te salony hurtem, na co nie do końca chyba była przygotowana logistycznie.
 

kaktus

Posiadacz elektryka
Nagły zwrot w salonach, chyba wynika z problemów dealera Hondy i Tesla przejmuje te salony hurtem, na co nie do końca chyba była przygotowana logistycznie.
Honda nie zdziwie sie jak wycofa sie z europy jeśli nie dostosuje oferty do tego rynku...
 

piotrpo

Pionier e-mobilności
Nagły zwrot w salonach, chyba wynika z problemów dealera Hondy
W tej chwili widać dość duże zamieszanie z salonami. Dealerzy i producenci walczą o marże. Popularność marek też się zmienia (np. w przypadku Hondy)
 

Pedr

Posiadacz elektryka
Dzisiaj dzwonili do mnie z Tesli z informacją, że w ciągu miesiąca (lub dwóch - nie pamiętam o który punkt chodziło) będzie w Poznaniu uruchomiony punkt odbioru samochodów oraz serwis 😀
 

kaktus

Posiadacz elektryka
Dzisiaj dzwonili do mnie z Tesli z informacją, że w ciągu miesiąca (lub dwóch - nie pamiętam o który punkt chodziło) będzie w Poznaniu uruchomiony punkt odbioru samochodów oraz serwis 😀
Tak, też taką informację od nich dostałem. Za miesiąc serwis, za 2 miesiące odbiory samochodów. Pytanie czy chodzi o miesiące kalendarzowe czy Tesla Miesiące bo wtedy będzie trzeba doliczyć jakiś X :)
 

Pedr

Posiadacz elektryka
Tak, też taką informację od nich dostałem. Za miesiąc serwis, za 2 miesiące odbiory samochodów. Pytanie czy chodzi o miesiące kalendarzowe czy Tesla Miesiące bo wtedy będzie trzeba doliczyć jakiś X :)
Akurat dzisiaj przejeżdżałem w pobliżu więc z ciekawości zajrzałem czy coś się na zewnątrz zmieniło ale żadnych zmian nie zauważyłem.
 
Top