Nowe salony i serwisy Tesli w Polsce

Kszychu

Posiadacz elektryka
Co do rolki na kierownicy - pojawiła się nowa rewizja kierownicy (poznasz ją po nowym symbolu przycisku kamery). W moim przypadku był problem ze skrzypieniem plastiku na dole koła kierownicy oraz z ową rolką - serwisant mobilny wymienił bez problemu kierownice na nową.
O, dobrze wiedzieć, wymienie sobie
 

TomRS

Posiadacz elektryka
to nie tak miało wyglądać.....
Dziś przyjechał serwis mobilny. Bardzo fajny i kontaktowy gość. Hak zamontował w tempie ekspresowym, myślałem, że to długie godziny zajmie, a poszło błyskiem. Pan używał podczas pracy klucza dynamometrycznego, co u większości mechaników jest rzadkością. Ja w każdym razie bardzo sobie cenię trzymanie się wytycznych producenta w temacie przykręcania śrub odpowiednim momentem. Generalnie wysoki stopień zadowolenia z usługi wykonanej profesjonalnie, sprawnie i z uśmiechem. Super :)
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
Chyba coś jest na rzeczy z prawym przyciskiem kierownicy. O ile ustawienie prędkości działa (czyli kręcenie góra/dół), ustawianie odległości od poprzedzającego (przechył lewo/prawo), to włączenie AP to loteria. Będzie chyba technik potrzebny.
ktos już tutaj na to narzekał ze klik działał losowo
 

inter

Pionier e-mobilności
Też mam wrażenie, że sotatnio dwuklik do załączania AP działa tak sobie i zamiast załączyć AP to wyłącza mi tempomat.
Jutro będzie technik w innej sprawie, to pogadam
Wogóle po ostatniej aktualizacji 26.8 AP wg. mnie, wyłącza się czasem bez powodu.
 
Top