Nowy hit sprzedaży?

Cav

Pionier e-mobilności
No wiem, szkoda że nie od piątku.
Nie zostanę dodatkowy dzień dłużej w Warszawie, specjalnie w tym celu.
A na pokazie pewnie nie załapię się na wejście do auta.....
 

inter

Pionier e-mobilności
Kurde na kazdym filmie to inaczej wyglada.Mowa o przestrzeni z tylu dla pasazerow.
Zobaczcie na tym filmie ile jest miejsca na nogi.
Facio był bardzo wysoki w poprzednim filmie, w smarcie#1 miejsca jest sporo, ale auto ma też ponad 20 cm więcej. Tutaj ta pani, może być mniejszego wzrostu na oko - 155 cm. Trzeba samemu przymierzyć.
 

Olecki

Pionier e-mobilności
Wyprostowane siedzisko i fotel mocno przesunięty do przodu (widać po położeniu mocowania pasa) i tak to będzie wyglądać. To nie jest wielka limuzyna ale rozstaw osi sugeruje zbliżoną ilość miejsca w środku do np. Golfa. Jednak jak kierowca ma 2 metry i lubi jeździć jak na leżaku to raczej będzie to 3+1. Podróżować w 4 dorosłe osoby będzie się dało ale raczej bez wielu bagaży bo bagażnik szału nie robi.
 

KRA

Fachowiec
Kurde na kazdym filmie to inaczej wyglada.Mowa o przestrzeni z tylu dla pasazerow.
Zobaczcie na tym filmie ile jest miejsca na nogi.
Tiaaaa, ten filmik jest nakręcony przez Volvo... napewno pokazuje rzeczywistość i nie ma zrobionego ujęcia z przednim fotelem dosuniętym tak żeby się nie dało nawet kierować ;) Przyuważ ile wystaje środkowa konsola za przednie fotele...
Nie zastanawia Was dlaczego na tych pokazach o których piszecie auto ma być zamknięte żeby się nie dało wejść do środka??
 

Savvas

Nowy na Forum
Tiaaaa, ten filmik jest nakręcony przez Volvo... napewno pokazuje rzeczywistość i nie ma zrobionego ujęcia z przednim fotelem dosuniętym tak żeby się nie dało nawet kierować ;) Przyuważ ile wystaje środkowa konsola za przednie fotele...
Nie zastanawia Was dlaczego na tych pokazach o których piszecie auto ma być zamknięte żeby się nie dało wejść do środka??
Masz racje - teraz zwróciłem uwagę.
 

rookie

Zadomawiam się
Nie zastanawia Was dlaczego na tych pokazach o których piszecie auto ma być zamknięte żeby się nie dało wejść do środka??
W mojej opinii poprostu to jest model wystawowy gdzie nie wszystko działa a jedynie ma wyglądać. Więc gdyby wejść do środka to laggujacy system, niedziałające ustawienia foteli, mogłyby nieco irytowac i utrudniac preordery
 
Top