Nowy hit sprzedaży?

KRA

Fachowiec
W mojej opinii poprostu to jest model wystawowy gdzie nie wszystko działa a jedynie ma wyglądać. Więc gdyby wejść do środka to laggujacy system, niedziałające ustawienia foteli, mogłyby nieco irytowac i utrudniac preordery
Tak, a każde używane auto jest bezwypadkowe i ma poniżej 200tys. km przebiegu ;) Jak już tak kombinują kręcąc filmy że auto wygląda na dużo większe z tyłu to na pewno jak piszesz chcą nie irytować ludzi a nie nabijać preordery... Gdyby chcieli być fair mogliby po prostu mieć odłączony infotainment i elektrykę jak niektóre marki w swoich salonach... ale wtedy miejsce w środku i w bagażniku widać by było jak na dłoni co mogłoby się przełożyć na małą ilość zamówień od osób którym się wydawało że kupią markowe i rodzinne auto w miarę niskiej jak na dzisiejsze czasy cenie...
 
Last edited:

inter

Pionier e-mobilności
Denerwuje mnie, całkowity zachwyt wszystkich, co oglądali ten samochód. A wg mnie, to totalna atrapa. Sprzedaż pewnie w okolicy lata 2024.
 

KRA

Fachowiec
Denerwuje mnie, całkowity zachwyt wszystkich, co oglądali ten samochód. A wg mnie, to totalna atrapa. Sprzedaż pewnie w okolicy lata 2024.
To teraz sobie zobaczcie filmik z inną prezentacją. Facet ma normalnie ustawiony przedni fotel i przesiada się w takim położeniu do tyłu. Zobaczcie ile tam jest miejsca:
 

inter

Pionier e-mobilności
To teraz sobie zobaczcie filmik z inną prezentacją. Facet ma normalnie ustawiony przedni fotel i przesiada się w takim położeniu do tyłu. Zobaczcie ile tam jest miejsca:
Zgadza się ale ten facio ma chyba z 1.90.
 

Olecki

Pionier e-mobilności
Zgadza się ale ten facio ma chyba z 1.90.
Nie 1,90 tylko 2,08 - mówi o tym na filmie. W sumie to chyba na plus można powiedzieć że fotel kierowcy dało się cofnąć tak daleko że był w stanie zająć wygodną dla siebie pozycję. W tej wielkości samochodzie to wcale nie jest oczywiste
 

KRA

Fachowiec
Nie 1,90 tylko 2,08 - mówi o tym na filmie. W sumie to chyba na plus można powiedzieć że fotel kierowcy dało się cofnąć tak daleko że był w stanie zająć wygodną dla siebie pozycję. W tej wielkości samochodzie to wcale nie jest oczywiste
OK, to może teraz niższy gostek zaprezentuje tył tego auta :) Najbardziej mnie śmieszą przyciski do otwierania szyb w konsoli środkowej między siedzeniami. Miałem w 2001 roku Renault Thalia i też tak miała, ech wspomnień czar!
 

Olecki

Pionier e-mobilności
178 cm - dalej więcej niż średnia w społeczeństwie. Dla rodziny z dziećmi po 180 cm rzeczywiście będzie ciasno i pewnie to nie samochód dla nich. W weekend będę mógł się przymierzyć i może wrzucę jakieś fotki jak to wygląda. Co do przycisków do szyb - kwestia przyzwyczajenia. Przesiadając się z E46 ciężko było się przyzwyczaić do sterowania na drzwiach. Jedno i drugie umiejscowienie ma swoich fanów.
 

KRA

Fachowiec
178 cm - dalej więcej niż średnia w społeczeństwie. Dla rodziny z dziećmi po 180 cm rzeczywiście będzie ciasno i pewnie to nie samochód dla nich. W weekend będę mógł się przymierzyć i może wrzucę jakieś fotki jak to wygląda. Co do przycisków do szyb - kwestia przyzwyczajenia. Przesiadając się z E46 ciężko było się przyzwyczaić do sterowania na drzwiach. Jedno i drugie umiejscowienie ma swoich fanów.
No jakbyś nie zaklinał rzeczywistości to małe autko klasy B za cenę w okolicach 200 tys. zł. Takie mamy czasy że marketing robi swoje i na pewno sie znajdą klienci którzy nawet nie będą mieli szansy zobaczenia ile jest miejsca w środku a sugerując się filmikami marketingowymi zamówią...
 

Olecki

Pionier e-mobilności
No jakbyś nie zaklinał rzeczywistości to małe autko klasy B za cenę w okolicach 200 tys. zł. Takie mamy czasy że marketing robi swoje i na pewno sie znajdą klienci którzy nawet nie będą mieli szansy zobaczenia ile jest miejsca w środku a sugerując się filmikami marketingowymi zamówią...
Wiesz że dla niektórych to że jest to auto małe auto to właśnie jego główna zaleta? Jak ktoś chce za te 200k mieć małe auto szybsze niż Tesla MY performance to jest to akurat coś dla niego.
 

Cav

Pionier e-mobilności
178 cm - dalej więcej niż średnia w społeczeństwie. Dla rodziny z dziećmi po 180 cm rzeczywiście będzie ciasno i pewnie to nie samochód dla nich. W weekend będę mógł się przymierzyć

Na premierze wejść do środka nie pozwolili.
Ale po odsunięciu fotela kierowcy na maxa do tyłu, ilość miejsc na tylnej kanapie pozostala może dla małego dziecka.
Nie ma opcji żebym wlazł sam za siebie.
No chyba że coś dałoby podniesienie....
No ale to za pół roku będzie można sprawdzić.
 
Top