Osobne fora TM3 i TM3 HL

Czy fora TM3 i TM3 HL powinny zostać połączone

  • Tak

    Votes: 48 73,8%
  • Nie

    Votes: 17 26,2%

  • Total voters
    65
  • Poll closed .

dawidgora

Posiadacz elektryka
Moim zdaniem można by było połączyć oba fora. O ile oddzielne mają sens w przypadku wątków dotyczących konkretnych wersji to widzę, że niektóre wątki albo są zduplikowane, albo dotyczą obu wersji. Moim zdaniem powinny być połączone - S i X nie mają osobnych forów na wersje przed i poliftową.

EDIT: Jako że już sporo głosów się zaczyna zbierać, wołam @Łukasz Bigo :D
 
Last edited:

Siostra Irena

Posiadacz elektryka
Tak sobie myśle ... że w sumie to dobra idea by mieć wszystko w jednym miejscu.
Ale z drugiej strony jednak ten lifting to (mówię z pamięci wiec mogę się mylić) 50 czy 70% nowych części.
Liftingi X czy S - chyba nie były tak znaczne (ale poprawcie mnie jeśli się mylę)

Jeśli zostaną połączone - to może, dobrze by było tagować wątki, że dotyczą [#Highland] - bo w innym przypadku może się okazać czy zrobi się mniej czytelnie z uzyskaniem wartościowych informacji
 

daniel

Señor Meme Officer
To samo jest w przypadku Model Y i Model 3. Wiele tematów się powtarza, a temat "Jaki wallbox do Tesla" to mógłby być oddzielny dział, bo wiele nowych jest zakładanych.
 

Siostra Irena

Posiadacz elektryka
To mam mieszane uczucia - czy taka monolityczna stuktura jest bardziej czytelna, od takiej z większą ilością dedykowanych podgrup :) Ale to tylko moje odczucie, ideału nie znajdziemy :)
 

daniel

Señor Meme Officer
w przypadku istnienia moderacji
Oprócz spamu to chyba nie bardzo jest moderacja?
Przydałoby się przenoszenie ogólnych tematów z M3/MY do ogólnego działu.
 

dawidgora

Posiadacz elektryka
Oprócz spamu to chyba nie bardzo jest moderacja?
Przydałoby się przenoszenie ogólnych tematów z M3/MY do ogólnego działu.

Tak, o tym mówię właśnie. Wnioskowałem o zostanie moderatorem, ale póki co temat jest zaparkowany.

Nawet ten temat wymaga moderacji - omyłkowo dałem do złego działu :D
 
Top