paradox MG4 XPOWER - czy wyznawcy Elona wyskoczą ze swoich Tesli?

elektryk

Pionier e-mobilności
Nie wiem jak innych, ale mnie jakoś drażni na tym forum sformułowanie wyznawcy Elona, czy kościół Elona Jedynego. Tego typu tekstów spodziewałbym się raczej w innych miejscach.

A jeżeli chodzi o pytanie, to faktycznie sądzisz, że właściciele Tesli masowo przesiądą się do MG4?
Paradox polega na tym, że trzeba być dobrym sprzedawcą, żeby umieć ukryć swoje uprzedzenia, takich jest niewielu i przyznam, że jedynie w BMW nie usłyszałem nic negatywnego na temat Tesli. A to podstawowy alfabet sprzedaży - nie oczerniać innych tylko skupić się na swoich dobrych cechach.
 

paradox

Pionier e-mobilności
Paradox polega na timingu czasowym. Elon wstrzelił się w hossę a i tak zadbał o bardzo atrakcyjne ceny a chińczycy ewidentnie umieją się szybko dostosować do sytuacji z wyprzedzeniem. jedyne czego możemy żałować to zabicie prawdziwej europejskiej motoryzacji, tak czy siak to se nevrati jak mawiają pepiki
 

userrandomname

Nowy na Forum
A AWD w której najtaniej?
AWD jest tylko w jednej X power - 169 900

Comfort względem standardu oferuje większą baterie 51 -> 64 i
LFP -> NMC, ładowarka pokładowa 6,6 -> 11kW, moc ładowania 88 -> 140 kW

Od luxury już jest pompa ciepła, inne światła przednie (kierunkowskazy osobno), tylne światła na całą długość auta, kamera 360, podgrzewane fotele i kierownica, lusterka automatycznie składane (ogrzewane w każdej wersji), 6 głośników, dodatkowe systemy bezpieczeństwa
 

vwir

Pionier e-mobilności
Od luxury już jest pompa ciepła, inne światła przednie (kierunkowskazy osobno), tylne światła na całą długość auta, kamera 360, podgrzewane fotele i kierownica, lusterka automatycznie składane (ogrzewane w każdej wersji), 6 głośników, dodatkowe systemy bezpieczeństwa
Luxury ma też inną tapicerkę - skórę z plastikowej krowy. A jeśli chodzi o wygląd to ma spoiler nad tylną klapą.
 

ogur83

Zadomawiam się
Wg mnie to będzie konkurencja dla Europejskich elektryków volkswagen przespał rewolucję ich id3 miało być czym super duper a wyszła porażka po całości. Mam nadzieję ze sie obudzą bp skończą jak Nokia z komórkami czy inny kodak. Wojna cenowa rozpoczeta ceny w dół
 
Top