Pierwsza jazda Scenic

Sceptyczny entuzjasta

Posiadacz elektryka
Za 250k, nie patrząc już na markę, największa wada to napęd FWD i jednak nie za duża moc. Nawet wczoraj z ciekawości zahaczyłem o salon Nissana i za 258k do wzięcia stała Ariya, wersja AWD prawie na full wypasie. Większa moc, lepsza trakcja, bateria ta sama, reszta to już kwestia gustu. Może będą z czasem jakieś promki w Reanult, bo inaczej słabo to widzę.
 

Makus

Posiadacz elektryka
Oferta od Renault:
Leasing na 2 lata, 0% opłaty wstępnej, 40% wartość wykupu. Całkowity koszt leasingu 112procent. Rata? 7700 z Vat :D
 

paradox

Pionier e-mobilności
Za 250k, nie patrząc już na markę, największa wada to napęd FWD i jednak nie za duża moc. Nawet wczoraj z ciekawości zahaczyłem o salon Nissana i za 258k do wzięcia stała Ariya, wersja AWD prawie na full wypasie. Większa moc, lepsza trakcja, bateria ta sama, reszta to już kwestia gustu. Może będą z czasem jakieś promki w Reanult, bo inaczej słabo to widzę.
niestety czarno to widzę i tak jak wcześniej napisałem Scenic został na początku zabity ceną( dobry przykład Ariya), rozsądnie patrząc może byłoby jakieś zainteresowanie w okolicy 160k
 

Sceptyczny entuzjasta

Posiadacz elektryka
niestety czarno to widzę i tak jak wcześniej napisałem Scenic został na początku zabity ceną( dobry przykład Ariya), rozsądnie patrząc może byłoby jakieś zainteresowanie w okolicy 160k
Bez jaj, nie przeginajmy w drugą stronę. Mówimy o sporym samochodzie z baterią 87 kWh. Za 160 to ciężko kupić SUVa tej klasy z mikrym silniczkiem spalinowym.
 

paradox

Pionier e-mobilności
Bez jaj, nie przeginajmy w drugą stronę. Mówimy o sporym samochodzie z baterią 87 kWh. Za 160 to ciężko kupić SUVa tej klasy z mikrym silniczkiem spalinowym.
no nie wiem za 165k jest MG4 z bateria 77kWH i za wielu chętnych nie ma a wyżej już mamy Tesle za 195k, raczej nikt nie kupi Scenika za cenę Tesli
 

Pedr

Posiadacz elektryka
Bez jaj, nie przeginajmy w drugą stronę. Mówimy o sporym samochodzie z baterią 87 kWh. Za 160 to ciężko kupić SUVa tej klasy z mikrym silniczkiem spalinowym.
Dokładnie. Sądzę, że wiele osób, które nie zaglądało w cenniki ostatnio może się zdziwić. Sensownie wyposażony SUV segmentu C popularnych marek to dzisiaj okolice 200k.
 

Makus

Posiadacz elektryka
no nie wiem za 165k jest MG4 z bateria 77kWH i za wielu chętnych nie ma a wyżej już mamy Tesle za 195k, raczej nikt nie kupi Scenika za cenę Tesli
Tylko jednak Scenic to większe auto od MG4, więc wyższa cena jest zrozumiała. Ale warunki finansowania to ponury żart.
A co do popytu na MG4 to pewnie niedługo się dowiemy jak z nim jest - jak narazie to chyba problemem są braki aut do sprzedaży ze stocku i długi czas oczekiwania na dostawę. Jeśli będą bardziej dostępne jak w UK to nie wiem czemu miałyby się nie sprzedawać dobrze w tej cenie.
 
Top