Pierwsze 100 dni z Teslą wrażenia , zaskoczenia i rozczarowania. Lużne przemyślenia, kłopoty wątpliwości , dobre rady , refleksje etc.

Bronek

Pionier e-mobilności
To kierowanie automatyczne u nas oznacza że trzyma pas i trasę i informuje ze trzeba zjechać na drogach szybkiego ruchu . Kiedyś sama zjeżdżała teraz to robi po wyrzuceniu kierunkowskazu.
Tesla nie obija się tu jest ok . Jeżdżę na tym codziennie. Dodam że obecnie jest bardziej ostrozna , dawniej byla zabawa . Jechała szybciej na tych samych odcinkak niż ja . Teraz też trzeba się przyzwyczaić. Trzeba sie wcielić w pasażera na prawym fotelu , a tej roli nie każdy kierowca potrafi strawić. Dlatego tyle uwag : "że ja bym to lepiej/inaczej zrobił". Fakt każdy jedzie inaczej .
Mam pelne FSD w Tm3 i rozszerzony AP w X .
Na tym etapie nie warto kiec FSD.
Natomiast rozszerzenie AP lubię
 

swistak

Posiadacz elektryka
Udało mi się to w końcu uruchomić. Włączyć.
Jedzie fajnie.
Mnie tylko trzymanie linii interesuje.
Czy to jest jako standard, rozszerzony AP czy aż w tym pseudo FSD?
 

swistak

Posiadacz elektryka

Attachments

  • Screenshot_20240910_211557_Facebook.jpg
    Screenshot_20240910_211557_Facebook.jpg
    440 KB · Liczba wyświetleń: 53

Bronek

Pionier e-mobilności
W tą fotkę , to nie wierzę , bo to idiota musiał dopuścić do tego.. Ale mniejsza z kazuistycznymi przypadkami jak ten czy samospalenia ... Będą zawsze jak dasz coś w ręce np przygłupa. Czy przypadek
Ad rem:
Nie pobawisz się trochę parkowaniem i samodzielną zmianą pasa , a to i tak trzeba wytuningowac np cieżarkiem. I nie zatrzyma sie na światlach itp. Ale to jest malutko w stosunkomdo tego co w USA i niewiele mniej niż juz było u nas
A było już fajnie
Wg mnie ostatecznie AP rozszerzony , zreszta zawsze możną dokupic , tym bardziej ma sie cóż zmienić?
 
Last edited:

swistak

Posiadacz elektryka
W tą fotkę , to nie wierzę , bo to idiota musiał dopuścić do tego..
No Autor pisze "że sama nagle skręciła" - i tak w sumie to na fotce wygląda. Jest to parking, i napewno podczas jazdy do przodu.
Ale też patrzę na to z pewną dozą nieufności.
 
Top